reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Asienka spokojnie chciałaś dobrze ;)

Fanti nie mogło być inaczej. A widzisz Twój mąż jednak tłumil emocje w sobie i strach go trochę też napedzil.Skoro wiedział ,że wyniki mają być za ok tydzień -a on już dziś sprawdził na stronie to się przejmował . Tylko jak to facet musiał udawać twardego (w końcu głową rodziny -nie może pokazać słabości ) dużo mężczyzn tak do tego podchodzi. Bardzo się ciesze ,ze juz wszystko dobrze . Teraz w radości razem z Olim oczekujcie przyjścia na świt Bronka :)

Bar bra mi lekarka powiedziała ,że po 36 tygodniu skończonym tez juz mogę wszystko robić ,ale się boje i nawet o tym mężowi nie wspominam co by mu tylko ochoty nie narobić :D
 
reklama
Kadi ja zdążyłam zrobić włosy okolic się i wziąść prysznic hihi ale u mnie się nic na razie nie dzieje więc spoko :)
ja sie dzisiaj musze ogolić właśnie, a zastanawiam się w ogóle, czy na poród trzeba być kompletnie łysym w tamtym miejscu, czy można mieć np. dwudniowy zarost, bo nie wyobrażam sobie codziennego golenia się tam :D

Też mam taki "krzywy" brzuch czasem :D
 
U nas ok, Bartek dzisiaj super ale wczoraj po południu był jakiś niespokojny... dzisiaj spał od 8-12 w dzień a wczoraj w nocy oddałam go do położnych, były na mnie obrazone ale mam to w tyłku hihi
Z mlekiem modyfikowanym nie mam problemu, muszę mieć tylko smoczki jednorazowe. Wychodzą ok 2,50 za jedno karmienie. Była u mnie moja lekarka, przytulila mnie :) zapytała się czy wszystko ok czy nic nie potrzebuje....
Mówi, że uprzedziła wszystkich że nie chce karmic hihi i dlatego mam spokój ;)
Wstalam po 12 godz, po 24 wyjeli mi cewnik. Dzisiaj chyba będę sama na sali i zostawię sobie małego na noc. Już coraz lepiej wstaje z łóżka więc jest mi łatwiej ☺
 
Manka, Fanti... Ola jest przeszcześliwa :)

Zanim zaszłam w ciążę to Olcia chodziła do żłobka i nie miała problemu z adaptacją. Teraz już jest 6 mcy starsza i więcej kuma, zobaczymy jak sobie poradzi ale jestem dobrej myśli... :)

W razie czego, przedszkole jest 300m od domu i będę po nią lecieć hihi ;)
 
Kadi nie musi być idealnie gładko. Codziennym goleniem to można sobie nieźle skórę podrażnić. Jak w szpitalu uznają że jest taka potrzeba to zrobią poprawkę, chociaż oczywiście bardziej komfortowo samemu ;)
 
reklama
Do góry