reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Manka ale pyszności!!! A ja mam zgagę już po wszystkim, cały czas pali:no:

Fanti to cudownie!!!:laugh2: Ale radość, wreszcie napięcie opadnie i wszystko zacznie sie układać
 
Isia odzywaj się do nas więcej bo tęsknimy.:)
Napisz jak Zuza :)
Czy bolało? Co czułaś?
A dlaczego po kryjomu picie? Przecież w następnej dobie musisz dużo pić żeby właśnie po cewniku jak najszybciej sikać.

Serduszko musisz się wypróżniać z resztą komu ja to mówię. Ty wiesz jak to ważne. Poproś o czopki. Kręgosłup też może boleć przez zaparcie. Będzie Ci lżej.

Volka wcale Ci się nie dziwię że Masz stres. Ja sama już przeżywam A jeszcze terminu nie mam. Jak będę Tak blisko jak Ty to pewnie będę tylko W toalecie siedzieć.
 
Hej :)

Piszę pracę magisterską na temat oceny satysfakcji z opieki pielęgniarskiej pacjentek przebywających na oddziale patologii ciąży.

Ankieta skierowana jest do kobiet, które przebywają lub w ciągu ostatnich 6 miesięcy przebywały na oddziale patologii ciąży.

Bardzo proszę o pomoc.

Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Link do ankiety: Link do: Ocena satysfakcji z opieki pielęgniarskiej pacjentek przebywających na oddziale patologii ciąży.
ooo ja chętnie wypełnie :D
 
Co do golenia to mimo ze mialam cc to mnie tez do łysa ogoliła, chociaz dzień wcześniej się goliłam to stwierdzila ze do poprawki.
nie wiem po co całe krocze golą do cc...
Serduszko ty 23 urodzilas zobaczylam na innym wątku wiec nie minelo duzo czasu...
Mnie nie pytali czy się wypróznilam... na szczescie... zreszta nie miałabhm czym... po cc zjadlam tylko suchary i dwa razy owsianke i zupe zmiksowana....
Dopiero w domj jqk zaczelam cos wiecej jesc i jablka to samo poszlo...
 
Ostatnia edycja:
O cień tesco w Ustroniu :) mój ulubiony "sklep z pamiątkami" to oczywiście totalnie nie moje strony (600km) ale do Ustronia zawsze na narty jeździliśmy i w tym tesco trwonilismy kasiore :p
 
Aaaaaaaaaaaaa pytalyscie się o poród.... M był że mną, siedział za głową :) przyszedł jak już leżałam i wyszedł jak wyciągnęli Bartka. Miałam mega odpływ, nawet jak M mi trząsł głową na wszystkie strony- to tak z czułości miało być hihi to nie umiałam mu powiedzieć, żeby przestał tak robić a łeb mi latał na wszystkie strony hihi
 
Kate może na jakąś fetyszystke golenia natrafilaś ;)
Ja tam póki co nie przejmuje się goleniem, jak się jakieś bóle zaczną to zajmę się na bieżąco ;)
 
reklama
Piłam wodę przed cc :) bo było ciepło. Po operacji 2 godziny mogłam już pić małymi lykami ale wtedy dostawałam kroplowki i nie chciało mi się tak pić. :)
 
Do góry