reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Hello!
Ja dziś mam aktywny dzień i muszę się Wam pochwalić, bo poodkurzałam mieszkanie, pomyłam podłogi, posprzątałam wreszcie łazienkę :D i teraz czekam na M z obiadkiem: dorsz z frytkami i surówka (surówka kupna) :)
ogólnie padam na pysk :p zajechana jak koń szmaciarza, ale szczęśliwa :p pozdrawiam Was wszystkie :)

Serduszko Isia! jak dobrze,że idziecie do domku, tak Wam zazdroszczę, że Wy już macie to za sobą :)

Volka! jutro kciukasy za Ciebie 3mam!pewnie będę jeszcze spała, ale przez sen też przecież można :p powodzenia!

a z tym cukrem, to mnie tak w ciąży odrzuciło, że wszystkie soki, kompoty i inne płyny poza wodą musiałam rozrabiać, bo nie szło tego wypić. A jak już coś zjadłam słodkiego, to masakra, susza taka,że hej! i ogólnie niesmak taki po słodkim ...

Kubusiowa gratuluje tego czopa! zawsze to bliżej niż dalej ;) ciekawe kiedy u mnie zacznie się coś dziać ?wiem, wiem, jeszcze 37 tyg. nie skończyłam :p
 
reklama
Nadrobilam czytanie i podgrzalam jedzenie teraz idę jeść :)

Volka ja na 9 mam budzik ustawiony żeby wstać jutro :)

Serduszko isia super ze idziecie do domu z maluchami :)

Mi trochę czopu dziś odpadło a mały bardzo aktywny na spacerku był teraz spokój ale plecy masakra tak mnie bolą :( od tego leżenia
 
Edit ja też miał jakiś czas temu wrażenie że mały się obrócił, na szczęcie wczoraj na usg widać było że jest ok.
Wieczorem tak się przeciągał i kopał że myślałam że dziurę mi w brzuchu zrobi.
Dzisiaj jakoś podejrzanie dużo energii mam :)
 
Kubusiowa ale fajnie ze czop odpadl :D Teraz to juz mozesz na dniach rodzic. No i raczej nie masz sie co bac o przeterminowanie :D
No Volka u Ciebie na pewno emocje duze ! Kciuki beda zacisniete :)
 
Volka ciekawe kiedy zrobią cesarkę :) powodzenia jutro :)

Edit może nóżki bardziej z boku są obrócone i dlatego tak kopie?

Marcowa moja córka już 3 godzinę śpi, więc drzemka zaliczona, mieszkanie posprzątane i pranie zrobione :)

Barbra smacznego :)

Dzastibasti jak mały przybiera, to wszystko w porządku. Na początku tak jest. Potem chyba w okolicach 3-4 tygodnia. Żołądek mu się powiększa, to jakoś musi stołówkę zaopatrzyć ;)

Kubusiowa mama może jednak nie przenosisz :)
 
Manka ja to sie najbardziej boje, ze urodze 29ego:p jak juz ten dzien minie to moge rodzic kiedykolwiek;D i wlasnie zaczelam cichutko wierzyc, ze sie nie przeterminuje:)

Marcowa dziekuje;D u mnie dzis dokladnie 38 tygodni minelo:) wiec to juz najwyzszy czas na jakiekolwiek symptomy zblizajacego sie porodu;) a Ty ile energii dzisiaj masz! Pozazdroscic:) na mnie czeka cala suszarka prania do wyprasowania a mi sie tak nie chce:p

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Volka ja mam dopiero we wtorek cc a już mam stresa, cały czas o tym myśle

Kurczę jak mnie zgaga męczy :hmm:. O ciepłych napojach to mogę sobie pomarzyć bo jak pije to czuje jakbym miała zdartą skórę w przełyku aż do żołądka
 
reklama
Chrobek, Kadi - a jak dzidziusie? aktywne czy mniej?
moj synal od 2 dni spokojniejszy duużo, moja siostra tez miala spokoj przed porodem a tu dużo z nas pisalo raczej ze aktywne maluchy były.
moj jest aktywny, nawet mam wrazenie, ze calymi dniami nie spi .. w ogole to w nocy mi cos po zoladku jezdzilo, bulgotało, juz myslalam, ze natura mi oczyszczanie przed porodem uruchamia, ale nic nie wyszło ani gora ani dolem ;d dopiero dzisiaj, ale to nie byla biegunka, dalej mnie muli, nie mam apetytu, zjadlam pol miski platkow z mlekiem, dwa wafle ryzowe i sucha bułke
 
Do góry