reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Manka wlasnie o dziwo chyba juz troche wyluzowalam. Gorsze bylo to oczekiwanie. Teraz to juz z gorki ;). Jutro rano obym tylko sie nie przeczyscila z nerwow,chociaz u mnie to w druga strone idzie. Pewnie mnie zapcha na pare dni. Mąż sie smieje ze mnie.bo ja przezywam dzisiaj.ze jesli nasza Agnieszka Radwanska jutro bedzie grala final to ja nie obejrze hehe. Elisse podejrzewam,ze sam zabieg moze byc w okolicach 12. Tak miala moja szwagierka jak jej kazali sie na 9 zglosic.
 
reklama
Volka obyś w nocy jako tako spała.
Kubusiowa- fajnie ze jakiś znak jest ; )
Moje ktg juz coraz bardziej obiecujące, poza tym od wczoraj mąż mi mówi ze sie zmienilam na twarzy. Więc moze w weekend.. Juz nawet sue nie przejmuje 29tym, jeśli moj syn mialby byc oryginalny to czemu nie ; )
 
a mi ten czop od wczoraj po troche odchodzi, nawet nie jestem pewna czy to czop, taki gęsty biały śluz bez zadnej krwi
 
Moja misia była tak aktywna przez 3dni a od wczoraj znowu jest spokojna :D ona ma chyba tryb czuwania na weekend hahaha

Jeszcze mój wczoraj po robocie przyjechał do domu taki dziwny był nie chciał rozmawiać...dlugo sie kapal itp. Juz pomyslalam ze jakas skarga moze przyszla albo ze mu urlop cofneli i nie wie jak mi to powiedziec...A na sam koniec zdążyłam wyciągnąć co się stało!
WCZORAJ mieli interwencję chłop się w mieszkaniu powiesił tydzień nikt go nie widzial...i powiedział mi ze cały czas czuje zapach trupa! I takim oto sposobem nie mogłam spać pół nocy :/

Volka trzymam kciuki za Ciebie jutro :* !

A Ja to nie mam żadnych oznak jakiś porodowych :D więc czekam ładnie na marzec ^^ moja babcia chce żeby przenosila do 23marca bo ma wtedy urodziny :) tylko ze mój jej powiedział ze lepiej dzień wcześniej bo więcej okazji do picia hahaha

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Kadi czop to bardziej galaretka podobno
to ja mam troche nie ostudzoną do konca ta galaretke, ale czytałam dużo o tym i to może być to, zwłaszcza, że te drobne naczynka krwionośne to mi ten pajac lekarz uszkodził na ostatnim badaniu i pękły... więc pewnie dlatego nie jest podbarwione..wyciągam z majtek co jakiś czas takie "gluty" ;d
 
Kadi może to czop.

Volka już jutro o tej godzinie będziesz tulić synka :)

Clodi to będziesz pierwszą marcówką może ;)

Balladyna ciekawe czy to już.

Ja tak sobie myślę, że może lepiej nie wiedzieć kiedy urodzę. Tylko bym się stresowała i spać nie mogła.

Młoda mama zapach trupa podobno to okropieństwo. Fuuj. Też bym potem go czuła.
 
reklama
Dlatego to jest jedyny powód dlaczego nie złożyłam papierów do policji... ja nie mogę po prostu oglądać ludzi po wypadkach czy samobójców... jeszcze mi powiedział jak on wisiał :/ ehhh

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Do góry