reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Arusiowa leze xD poprawilas mi humor od rana ;) p.s.ze mna lepiej,w koncu te ketonale zaczely dzialac.po kroplowkach bede wstawac. Co do ketonalu niby mozna,bo pytalam. Przy blizniakach tez dostawlam. Chrobek gratulacje! Piekne slicznosci! Ciekawe jak tam Bar. Oczywiscie ,moje kciuki tez zacisniete! Agiszonek za Ciebie tez jjz trzymam!
 
reklama
Chrobek GRATULACJE !!! To się nazwa poród :) dajesz nadzieję innym mamom że może być szybko i przyjemnie ;) buziaki kochana :*

Ale mam mega problem... Dzis sie malo odzywalam bo ciagle plakac mi sie chce. Strasznie zaczelam bac sie porodu... Az mam dreszcze ;(


Fanti! Wielkie gratulacje dla syna i calego zespolu! Chcialabym ich posluchac skoro tak wszystko wygrywaja! Musza byc rewelacyjni! A Ciebie duma za bardzo nie rozpiera? [emoji12]
Bursztynek mam to samo. Taka panika mnie coraz bardziej ogarnia że momentami nic tylko płakać ze strachu jak dziecko. Zastanawiam się czy nie powiedzieć o tym swojej gin (choć nie wiem czy ją akurat to zainteresuje ) żeby coś mi przepisała. :/

Bar co u Ciebie? Jak akcja?

Cień może jednak niunia tylko się bawi Tobą ?

Agiszonek trzymamy kciuki &&& a wody to nie jest trochę więcej wydzieliny tylko zdecydowani zauważalna ilość wypływa. Dawaj nam znać co i jak :) odwagi!
 
Bursztynek odnośnie dumy- już nie długo zobaczysz jak to jest ;)
Mój syn w zeszłym roku brał udział w tym konkursie w kategorii solista instrumentalista. Zajął 2 miejsce Ale jak się potem dowiedziałam jury było mega skorumpowane. W tym roku nie pozwoliłam mu się zgłosić Ale widziałam że i zmiany były wreszcie w jury, poziom instrumentalny był tak niski że Oli z tym co potrafi bez problemu powinien wygrać. Wygrała dziewczyna która tak fałszowała że nawet ja to słyszałam. Gdzie mnie muzyka ogólnie nie przeszkadza ;)
I żeby się nie denerwować Oli tylko jako zespół może tam wystąpić.
 
Chrobek gratulacje. Śliczny bąbelek. Poród marzenie :)

Barbra pewnie teraz męczy się skurczami.

Agiszonek ja z córką miałam takie pyk, poszłam do toalety i wtedy wody chlusnęły. Obserwuj.

Bursztynek nic dziwnego, że tak się stresujesz. Złe samopoczucie też nie pomaga.

Fanti ja też już mam stresik. A u mnie równo 30 dni jeszcze.

Cień to jeszcze możesz nawet tydzień się męczyć biedna.
 
reklama
Do góry