reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Sarna, głowa do góry!! Wiem ze łatwo się mówi.. Ale może Artur nie chce obchodzić urodzin raz na cztery lata i zechce wyjsć 1 marca? :)
 
reklama
Sarna Twoj syn dba o to zebys byla marcowka, nie lutowka ;) a powaznie to masz jeszcze max tydzien chodzenia w ciazy - czy mlody chce tego czy nie po tym czasie przywita swiat ;) sla pocieszenia ja sie jeszcze moge kulac te 4 tygodnie z hakiem ;)

A ja mam dzis jakis spiacy dzien, gdyby nie cora to bym sobie drzemke zrobiła, a tu mama to, mama tamto :( kiedy ja sie wyspie,ech
 
Sarna trzymaj sie. Mi dzisiaj dok przeszedł. Według om już dawno powinnam urodzić. Codziennie sie dolowalam czytajac posty dziewczyn aż w końcu dzisiaj mowie dość i przestalam. Zamierzam się cieszyć każdym dniem ostatnim i spać i dom sprzatam cały na 10 błysk żeby iść do szpitala gotowa całkowicie i nie myslec ze pranie czeka. :) głową do góry. Jak nie urodzisz w kilka dni to wywolaja. Damy rade.
 
Dzięki dziewczyny. Jakoś dam radę. Tylko ja zawsze staram sie byc silna a tu nic. Cocosh chociaż Ty troszkę po terminie bo tak wszystkie przed... boje się tez tego ze Arczi bedzie duży, a on caly czas na wadze przybiera. Ale co tam z Wami dam radę jeszcze raz dzięki. Jak się ogarnę będę bardziej sie udzielac w odpowiedziach. Na razie musiałam wylać swoje zale sorki.
 
Patrz ze wiele z dziewczyn mialo tyle stresu przez wcześniejszy porod. Baly sie o maluszki czy na pewno wszystko ok a my nie musimy bo dzieci na pewno w pełni wykształcone i wazy tez dużo. Co tam kilka dni z perspektywy tych 9 miesięcy. Nie płacz tylko zrób sobie spa w domu. Nakladaj maseczki pelingi układaj włoski. Jak poczujesz sie kobieco to tez inaczej sie patrzy na te kilka dni. Zrób sobie kilka dni ze zdrowym jedzeniem to na porodowce bedziemy się czuć lżej i mieć więcej siły. Głowa do góry. Wiem co czujesz bo ryczalam tak jak Ty kilka ostatnich dni.
 
Sarna ja pierwsza tez urodzilam pod koniec 41 tyg ciazy .Jeszcze mi wywolywali oxy .Ciesz się ostatnimi chwilami .Tak jak pisze Cocos .To juz na dniach i bedziesz miala maluszka
 
Sarna Marysia pewnie już wazy ze 3800 skoro 20.02 było 3500. Tak naprawdę to nawet nie wiemy czy przez to będzie nam gorzej urodzić. Może główki male i dziecko drobne kości ma? Czasem 4kg łatwiej urodzić niż 2 :) nie schizujmy sie bo nic to nie da a przez to na pewno poród będzie straszny z takim nastawieniem.
 
Uszy do góry Sarna! Jesteś już na finishu :D może sutki sobie pościskaj, to wzmaga skurcze jak laktacja :p jeszcze troszkę.
Ja mam mieszane uczucia, raz już chcę być po wszystkim i tulić córcie, a innym razem panicznie się boję porodu i mam wrażenie że serce z piersi mi wyskoczy..
 
Mam glupie wrazenie ze mi wody odchodzą. Bylismy w Poznaniu z Teściem u lekarza i poszlam o 12.30 do wc i jak wstałam to mi troche wodnistego na wkładkę poleciało. Potem przez godzine siedziałam a jak wstałam i szłam to znów poczułam trochę ciepła które zemnie leci. Teraz jest spokój tylko troche bóle kręgosłupa. Ale jak wrócę do domu to pojade na ip sprawdzic to. Mam nadzieję ze mnie bez sensu nie zostawią. Chociaż wątpię by był to tak wodnisty śluz. Termin mam na 27 marca dopiero.
 
reklama
Siemanko, no nieźle Mańka, nie kracz mi tu, bo ja nie gotowa. Od tygodnia zbieram się do prasowania... A płeć jak widać pozostanie tajemnicą hihi

My dziś trochę ogarnialiśmy w domku jak Ola była w przedszkolu. Później przyjechał chrzestny Oli z dziewczyną. A teraz zbieramy się na zakupy i do teściów na obiad i odebrać wózek i fotelik samochodowy dla maleństwa ;)

Sarna głowa do góry, później dopiero będzie ciężko, więc zbieraj siły :)
 
Do góry