reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Marcowa jakim kółeczkiem?

Kustronka a podnosiłaś ją? Bo ja swoją spakowałam byłam mega dumna z siebie do czasu aż podniosłam torbę.. wyobraziłam sobie jak z nią idę na porodówkę.. :/ marnie to widzę. będzie ciąganie azorka..
 
reklama
Bar bra jeżeli będą jakieś niejasności to się tam wybierzemy[emoji14]siła lutowko-marcowek ma dużą siłę przebicia :D

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
moda co z tym zdjęciem? Bo zamykam gabinet..

Manka szykujesz się do wideokonferencji..?? Przygotuj też rolkę po papierze.. będzie za wziernik robić ;)
 
Hej kochane, pisałam wcześniej posta ale mi nie dodało :/

My dziś sprzątaliśmy pół dnia, później mieliśmy niezapowiedzianą wizytę chrzestnego Oli a następnie pojechaliśmy na obiad do teściów i do Lidla na zakupy.

Wymordowana jestem niemiłosiernie, a na dodatek maleństwo tańczy dziś passodoble w moim brzuchu i cała jestem skopana od środka ;)

Za to jak Was poczytałam to mąż się pytał z czego tak rechocze hihi jesteście wariatki - kocham Was :*

Bar, już niedługo będziesz miała Grzesia tylko dla siebie i go wytulasz za wszystkie czasy!

Jutro wizyta i wyznaczamy termin cc. Mam nadzieję, że to będzie 14.03, bo wtedy mój małż bierze wolne na tydzień.
Fanti, ty też jutro będziesz mieć wróżoną datę z tego co pamiętam ;)
 
Ja mam spakowana ale jeszcze nie zapieta[emoji14]a jak mam odkurzac to ja smycze z jednego miejsca na 2 ja nie wiem co mi tam wpakowali kamienie chyba :D

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Jak sie dobrze wprawię to jutro sama sobie zajrzę i wywróżę datę.. :p tylko muszę na kimś poćwiczyć.. a u mnie w domu same chłopy więc nie ma na kim
 
Kustronka też byłam taka mądra.. ale jak mnie przenosili z porodówki na patologię potem znów w sto samo miejsce to nie wszędzie non stop mąż był.. i ostatecznie sama ciągałam azorka..
 
reklama
Haha wideokonferencja :D moze pojde do Twojej gin, posmieje sie :D

Albo predzej Ty jutro sie posmiejesz :) Ciekawe czy wyznaczy Ci date na cc :)

Clodi kciuki za jutro ! Bar a dla Ciebie i Grzesia buziaczki przesylam ;*

Mloda wnioskuje po zdjeciu ze rozstaw za maly :D Krolewna sie nie przecisnie, ni uja :D
 
Do góry