reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Ja nadal czuje bliźniaki, ale pewnie mi się wydaje. To przez to, że szybko objawy miałam i test tez szybko wyszedł. Widziałam wino 0% dwa lata temu w Wielbłądzie. Taka podpowiedz, gdyby ktoś szukał :). Ja w listopadzie miałam 30, moja córka rok, wiec teraz będzie 31, ale kto by te lata liczył :).

Preggers wszystkiego dobrego dla syna i dla Ciebie. Dużo zdrowia. Mnie też piersi okropnie bolą.

Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Potwierdzam, jest wino bezalkoholowe [emoji2] w niektórych sklepach będą robić zdziwiona minę i proponować pikolo ale to niewiedza sprzedawców. Jest zarówno czerwone jak i białe.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No właśnie chcialam zalozyc zamknięta grupę. Raptem 4 osoby napisaly na priv, a potrzebuje nazw użytkowników.

O co chodzi z tą grupą, ja nic nie wiem.

Ja po wczorajszym grillu padłam ze zmęczenia, dzisiaj u nas taka ulewa że chyba zaraz z powrotem się położę, depresja gwarantowana ehh

Ja 31 w tym roku....przerażające jak ten czas szybko leci.
 
O co chodzi z tą grupą, ja nic nie wiem.

Ja po wczorajszym grillu padłam ze zmęczenia, dzisiaj u nas taka ulewa że chyba zaraz z powrotem się położę, depresja gwarantowana ehh

Ja 31 w tym roku....przerażające jak ten czas szybko leci.
Chodzi o to zebysmy mialy troche prywatności, a nie ze wszyscy uzytkownicy calego forum mogą sobie wchodzic kiedy chcą.
 
reklama
Do góry