reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Trzymam kciuki za wszystkie,przed ktorymi pierwsza wizyta. W kupie raźniej;-) A powiedzcie,jak sie dostac do tego zaklętego kręgu,tzn.zamnkiętego forum?
 
Witam mamusie ;) Chciała i ja się pochwalić ... Będę marcowa mamusią tak mówi lekarza :p termin 27.03.2018 :tak: Cieszę się bardzo ... To moja pierwsza ciąża i troszkę się martwię mam nadzieję że mi troszkę pomożecie ... Całuje mamusie:)
 
Witam mamusie ;) Chciała i ja się pochwalić ... Będę marcowa mamusią tak mówi lekarza :p termin 27.03.2018 :tak: Cieszę się bardzo ... To moja pierwsza ciąża i troszkę się martwię mam nadzieję że mi troszkę pomożecie ... Całuje mamusie:)

Skoro lekarz tak mówi to musi coś być na rzeczy I nie ma sie co martwic,na pewne rzeczy po prostu nie mamy wpływu.Głowa do góry i bedzie dobrze!
 
Troszkę mnie przeraziły bóle brzuszka jak ja "ciocie w czerwony Ferrari" ale dziś była druga wizyta pierwsza była 27.07 . I dowiedziałam się że musi lekko pobolec bo rośnie ...
 
ja z samopoczuciem całkiem nieźle. Chociaż śpiączka bardzo mnie męczy szczególnie rano i tak koło południa zaczyna się druga, a w okolicach 16-tej trzecia. Mdłości mam sporadycznie. Ale czuję się taka wzdęta jakbym się najadła grochu z kapustą . Zapiąć spodnie ciężko a wczoraj jak byłam u babci na grillu w sukience to brzuch jakby 4 miesiąc ciąży był (ale to głownie od tego, że przytyłam na brzuchu w ostatnim roku a teraz jeszcze taka nabrzmiałą jestem ) . Piersi najbardziej bolą mnie po spaniu jak wstaję. Co dziwne nie biegam za często do toalety na siusiu. W poprzednich ciążach było to notoryczne i uciążliwe. Za to focha u mnie teraz można bardzo często spotkać. Wkurza mnie wszystko i często i najchętniej albo bym komuś przyłożyła albo się popłakała.
Wizytę mam dopiero w czwartek 3.08 o 13:00 i to można powiedzieć u przypadkowego lekarza. Moje dwie doktorowe na urlopach a ja chcę potwierdzić na USG moje 2 kreski z testu , bo od soboty jestem nad morzem a chciałabym wiedzieć czy nie mam ciąży pozamacicznej (a taką miałam już). Już się nie mogę doczekać .

Dodatkowo muszę iśc do stomatologa bo okazuje się , że mi plomba się ukruszyła i weszła próchnica. Ale bez znieczulenia to u mnie nie da rady a czytałam , że niby wszystko można na każdym etapie ciąży ale najlepiej w 2 trymestrze, a ja drugi trymestr będę miała pod koniec września.
 
Witam mamusie ;) Chciała i ja się pochwalić ... Będę marcowa mamusią tak mówi lekarza :p termin 27.03.2018 :tak: Cieszę się bardzo ... To moja pierwsza ciąża i troszkę się martwię mam nadzieję że mi troszkę pomożecie ... Całuje mamusie:)
Witaj, pewnie ze pomożemy ;)

Hej laski [emoji1]napiszcie prywatna wiadomosc do @LizkaELIZKA i ona Was doda do zamknietego forum [emoji4] jesli chcecie.

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie pisałam i nie dostałam żadnej odpowiedzi:(

ja z samopoczuciem całkiem nieźle. Chociaż śpiączka bardzo mnie męczy szczególnie rano i tak koło południa zaczyna się druga, a w okolicach 16-tej trzecia. Mdłości mam sporadycznie. Ale czuję się taka wzdęta jakbym się najadła grochu z kapustą . Zapiąć spodnie ciężko a wczoraj jak byłam u babci na grillu w sukience to brzuch jakby 4 miesiąc ciąży był (ale to głownie od tego, że przytyłam na brzuchu w ostatnim roku a teraz jeszcze taka nabrzmiałą jestem ) . Piersi najbardziej bolą mnie po spaniu jak wstaję. Co dziwne nie biegam za często do toalety na siusiu. W poprzednich ciążach było to notoryczne i uciążliwe. Za to focha u mnie teraz można bardzo często spotkać. Wkurza mnie wszystko i często i najchętniej albo bym komuś przyłożyła albo się popłakała.
Wizytę mam dopiero w czwartek 3.08 o 13:00 i to można powiedzieć u przypadkowego lekarza. Moje dwie doktorowe na urlopach a ja chcę potwierdzić na USG moje 2 kreski z testu , bo od soboty jestem nad morzem a chciałabym wiedzieć czy nie mam ciąży pozamacicznej (a taką miałam już). Już się nie mogę doczekać .

Dodatkowo muszę iśc do stomatologa bo okazuje się , że mi plomba się ukruszyła i weszła próchnica. Ale bez znieczulenia to u mnie nie da rady a czytałam , że niby wszystko można na każdym etapie ciąży ale najlepiej w 2 trymestrze, a ja drugi trymestr będę miała pod koniec września.

Ja idę za tydzień do dentysty, będę wtedy 11+3 i mam nadzieję, ze dostanę znieczulenie. Dzień wcześniej mam wizytę, to zapytam ginekologa. KIedyś na początku wątku któraś z dziewczyn pisała, że są specjalne znieczulenia dla kobniet w ciąży, które nie szkodzą maluszkowi. Najlepiej zapytać ginekologa i dentysty. Ja w 9mcy ciąży w duzej klinice stomatologicznej miałam odmówione znieczulenie, mimo iż ginekolog kazał dać...i bądź tu mądry.
 
reklama
Ja też sie wybieram do dentysty pod koniec miesiąca.Mam nadzieje,ze nic sie nie dzieje i znieczulenie nie bedzie potrzebne.
Jasny gwint,cycki mi juz ze staników wyskakują[emoji85]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry