reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

noo Ninja przywołała wszystkie w szereg :-DAJ LOF JU kobieto:*

Gatki dla Soni, szybko zaczyna chodzić:-)
Doris - jak tam na zwolnieniu? Odpoczęłaś już nieco
Befatka- dzięki :*
Niekat - super czytać takie posty, oby już było tylko lepiej!
Kra
- no witamy! I pisz tu więcej o chłopakach
Dainia - popiołem posypać! Nie poznałam Zuzi ze zdjęć, tak dawno Was nie było. Niestety niektóre dzieciaki tak reagują, swoje muszą odchorować.
U nas za to tylko ok 7 dni Nela opuściła od początku września - jakoś dajemy radę.
Ninja - to taki głodomorek z Soni że się budzi co godzinę, czy Ty mało mleczka masz? Udanego odstawiania życzę!
Siwona - heh uparciuch z Filipa, już ma swoje zdanie chłopak ;) Może jednak się przełamie i powie pięknie razem z dziećmi.
Swoją drogą zaległe buziaki dla Kingusi na roczek :************* ale wtopa tak przegapić:zawstydzona/y:. Jak minęły urodzinki??

To ja jeszcze opindole Beti!!!

U nas po staremu, Nelcia chodzi do przedszkola uśmiechnięta (doczekałam tego!!!), dziś pierwszy raz wcisnęłam w Filipa kanapkę z serkiem na kolację ( muszę go jakoś zreformować) no i odstawiliśmy całkowicie pampersy :rofl2: niestety nie zawsze się obudzą w porę, najczęściej wstaję i ich wysikuję na śpiocha, ale cóż czas najwyższy....
 
reklama
ninjacorps - masz rację malutka nie jest ;-) w przedszkolu te dzieciaczki to wyglądają jak dwa lata młodsze
wszyscy myślą ze ma 5 lat (114cm 20kg) ale rodzice też są postawni :-)
żal mi trochę że mam tylko jeden suwaczek z dzieciątkiem obecnie nic się nie zapowiada może za parę lat po trzydziestce ;-)
 
weszłam dziś na bb i zobaczyłam z boku pożegnanie lipcówki 2011 szok zaczęłam czytać i choć jej nie znałam popłakałam się biedactwa:-(
 
tak na szybciora:
odebrałam dziś wyniki Oliwii badań histopatologicznych pobranych podczas kolono- i gastroskopii wycinków... no i jest fantastycznie!Prawie nie ma zmian zapalnych!!! Z 50 cm jelita grubego zajętych zmianami, zostało ich 5 cm końcowego odcinka:-D Oliwia jak to usłyszała powiedziała "Najbardziej się cieszę, że te wszytskie leki co je zjadłam nie poszły na marne!" 10 stycznia koniec ze sterydami!Jupi!!!

w świetle ostatniego posta darini moja euforia nie wygląda dobrze... mnie też bardzo poruszyła ta tragdia
[*]
 
tak na szybciora:
odebrałam dziś wyniki Oliwii badań histopatologicznych pobranych podczas kolono- i gastroskopii wycinków... no i jest fantastycznie!Prawie nie ma zmian zapalnych!!! Z 50 cm jelita grubego zajętych zmianami, zostało ich 5 cm końcowego odcinka:-D Oliwia jak to usłyszała powiedziała "Najbardziej się cieszę, że te wszytskie leki co je zjadłam nie poszły na marne!" 10 stycznia koniec ze sterydami!Jupi!!!

S U P E R !!!!!! W końcu!
 
hejka
no prosze ile sie mamusiek poznajdowalo:-D
Niekat na takiego posta czekalam:-)
Ninja -powodzenia wodcyckowywaniu
Darinia-mam to samo dzien w przedszkolu 6 w domu czasem jak juz jej przejdzie zaczynam sie cieszyc a tu doopa nawet z domu jej jeszcze nie zdaze wypuscic a ona znowu cos lapie.Na glowe juz dostaje.Pocieszam sie jak Ty ze ten pierwszy rok trzeba odpekac.Wczesniej moja mala chorowala max 3-4 razy do roku w sensie katar jakis.Teraz tez przed samymi swietami jestem udupiona w domu grrr
 
reklama
Do góry