reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Patik- jak się uczę? Dziewczynki bawią się na leżaczkach, w łóżeczku albo na kocyku- wtedy pisze. Potem babcia porywa je na spacer a ja się uczę teorii:):-)
 
Milutek jestem pełna podziwu:-) ja to musiałabym miec na tyle dużo czasu do nauki zebym nie musiała przerywac tego co robie, a podejrzewam ze nawet jesli malutkie spokojnie leza to i tak trzeba co chwile zagladac...ja nie umiałabym sie skupic
 
mila- dzielna babka z ciebie:tak: i dziewczynki kochane ze daja ci sie pouczyc
patik- pieknie ci córcia spika oby juz jej tak zostało.............
futrzak -no to widze masz zajęcie he he

ja wczoraj do M mówię ze jak by mały miał juz paszport to bym do polski poleciała z dzieciakami bo tam to chociaz pogoda a tu:wściekła/y::wściekła/y: szlag mnie trafia normalnie
 
A tatusiowie się postarali, żebyście miały dzisiaj swoje prawdziwe święto?? Przez pierwsze lata będą musieli pomagać naszym dzieciaczkom, żeby zrobić mamie niespodziankę ;)
Mój eMek rano nie pamiętął, a teraz chyba już zapomniał hahahaha ale Jasiek się stara, żeby dać mamie wytchnienie, podkarmiłam go około 15ej, bo już w śpiku szukał cycka i jęczał i śpi dalej..

Wiesz co Pinuś ten konkurs to ściema, tam nie oceniają najładniejszej foty, tylko się liczy, kto ile ma znajomych ;)
 
Ostatnia edycja:
Hej

My dzis po szczepieniu, Maxiu troszke marudny,ale mam nadzieje,ze mimo wszystko ladnie usnie wieczorem.Ostatnio dwa razy przespal nam cala nocke! (od 20 do po 7mej, bez jedzenia ;-) ) szkoda,ze to jeszcze nie standard hehe no ale 1-2 pobudni to i tak nie jest zle.

Max wazy juz 6,200 (przybiera wiec refluksem mamy sie nie przejmowac, jeszcze tylko sprobowac 'carbol' moze bedzie lepiej)
Za to lekarka stwierdzila skore atopowa wiec zostajemy na Nutramigenie :( Skaza potwierdzona ,wiec niestety Maxiu tez skazany na to paskudztwo.

Troche czytania nadrobilam,ale juz nic wiecej nie napisze bo sie Max zlosci... a juz bylo duzo lepiej to teraz to szczepienie i znow mam marude ;-)


pinka tu tez zimno..... brrr.... w sumie to odkad pamietam maj i czerwiec byl przewaznie cieply tutaj.A w tym roku wieje i leje ;/ i w ogole dosyc zimno jest ;/
mam nadzieje,ze niedlugo zrobi sie cieplej, no chyba,ze takie nas lato czeka tutaj w tym roku......
 
Ostatnia edycja:
nasz tatuś sie postarał:-D dostałam w ramach dnia matki różyczkę, lakier do paznokci a na wieczór mamy winko:-)
 
Ale cisza.. chyba wszystkie mamy świętują swój dzień, tatusiowie się postarali.. nasz niestety nie, no ale nie można mieć wszystkiego.. i tak najpiękniejszym prezentem jaki mogłam dostać w ten dzień były wielkie uśmiechy Jasia :D
 
Asiulka witaj i rozgość się, podaj mi na PW dane do listy maluszków.
Paticzku, ja dostałam od młodych z przedszkola laurki pachnące i Olek przyniósł mi kilka gałązek bzu. Reszta prezentów we wtorek bo w przedszkolu Dzień Rodziny u obu.:tak:
Ruda, gratki dla Maxa za przespaną nockę :tak::-) - tfu, tfu, oby tak dalej;-);-):tak:
Strucle makowe szybko znikają, Pablo właśnie przy cycu poległ - dziwi Was że o tej porze na kompie a nie obskakuję M
sorry2.gif
? Haha - przedłużyliśmy umowę z kablówką i dodali dekoder i M sprawdza jakość HA-DE
p.gif
wink2.gif
yes2.gif
laugh.gif
laugh.gif
.
Ale fajnie - wbiłam się z postem nr 26000.
 
reklama
Ale cisza.. chyba wszystkie mamy świętują swój dzień, tatusiowie się postarali.. nasz niestety nie, no ale nie można mieć wszystkiego.. i tak najpiękniejszym prezentem jaki mogłam dostać w ten dzień były wielkie uśmiechy Jasia :D


nasz też nie nawet o imieninach nie pamiętał;-(
 
Do góry