reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Vetka, może to i upał, ale z takim opóźnieniem reakcja?! :szok: Zwłaszcza, że u nas w mieszkaniu jest klimatyzacja, więc gorąco nie jest - ja siedzę w normalnych jeansach i topie i nie czuję się niekomfortowo. Hmmm...
 
reklama
bosa - może byc z opóźnieniem, bo na wieczór u dzieci wszystkie stresy wychodzą - stres cieplny też. A moja przespała się 30 min i wskała wesolutka gotowa do zabawy wrrrrr
 
Jak my wytrzymamy te upały dziewczyny??!! To chyba dopiero początek :/ w pokoju Jasia mamy 27,6 st. a na boisku wrzask i nie mógł zasnąć, więc musiałam zamknąć, ale to i tak nic nie dało, dopiero cycek i tulenie, a wcześniej wypił 160.. jak się nie schafci po takiej ilości to będzie cud, chociaż dałam mu tylko z 5 minut pociągnąć dla spokojności, bo pomysły mi się wyczerpały ;) no zobaczymy..
Mężu pojechał biegać a ja pakuję prezenty dla chrześniaka :D przy szeroko otwartym balkonie, bo dopiero teraz jest jakieś świeższe powietrze.. aż boję się myśleć, co to będzie latem..
'

u nas to samo... jak chciałam otworzyć okno to wrzask z boiska...

a my zamówiliśmy na allegro dla dziecka przyjaciół tablicę magnetyczną... no i klops - karton wygląda na otwierany kilka razy, tablica wygląda na używaną! szok! pierwszy raz będę coś reklamować zakupionego przez internet. najgorzej że prezentu przez to nie mamy:/

mały w te upały ciągle chce na cycu siedzieć i tylko przy cycu się uspokaja ... dobrze że już zasnął...

a ja życze spokojnej nocki!
 
lokata mam debridat od miesiąca, nie działa nic a nic:no:

pinka mój drugi zawód - logopeda, na tym polu chcę się realizować:tak:
 
futro ale bym sie wpieniła

Pinka ten co zwykle blondi chociaż tym razem jakiś taki fajniejszy wyszedł

a my poszłyśmy na spacer o19 i uwaga spiekłąm sobie ramiona jak burak !!!! o tej godzinie~!!!!!!
 
hej!
padam dzisiaj ze zmęczenia i czuję się obolała, a najbardziej dokuczają mi plecy...u nas stres cieplny chyba dopadł na wieczór obie moje dziewczynki, Zosia dostała histerii, i cyckiem ją uspokajałam bo nic nie działało, aż zasnęła, a w tym samym czasie z pokoju dobiegało dzikie wycie Hanki...i jak tu się rozdwoić???na szczęście pomimo tych krzyków, Zosia padła, i mogłam iść do Hani...dzisiaj pewnie się w nocy obudzi bo nie wypiła mleczka na noc, przez 30 minut próbowałam ustalić czy ona te mleko chce i czy wypije...ale na moje pytania odpowiadała że chce i wypije, ale tylko trzymała butelkę w ręce i nie chciała oddać. Ostatecznie posadziłam ja na nocnik i jak już wstała to o mleku zapomniała...och gubie się czasami:(

futrzakowa ale niewypał z tym prezentem:-( koniecznie reklamuj...a co to za sprzedawca? pewnie jak wstąpicie do jakiegoś sklepu z zabawkami to znajdziecie jakiś drobiazg:tak:
madzikm powodzenia w realizacji swoich marzeń! myślałaś o czymś własnym czy chcesz szukać pracy w szkole bądź poradni?

spokojnej nocy Wam i dzieciaczkom oczywiście:-)
 
Bosa , Tulip i reszta jak się udały spotkania???

Madzikm suuper, że Helenka śpi coraz dłużej, oby tak dalej :tak:
mój Maciuś też niestety nieregularny z kupkami, czasem 3 w ciągu dnia a czasem 5 dni cisza.... :baffled: i już sama nie wiem czy się tym martwić czy nie ....

Dziewczynkom z UK życzymy DUUUUUUŻO słoneczka !!!!!!

Ola oby te aniołki już zostały, ja jeszcze czekam na powrót 50% mojego .... ;-)

Dziewczynki bardzo dziękuję za odp w sprawie mrożonek ;-), tak mi się wydawało, że pisałyście kiedyś o pojemniczkach na mocz, ale w ciąży taki mały móżdżek miałam..... :baffled:, że nie ufam sobie za bardzo ;-)......
Jutro lecę po pojemniczki, bo z aventu widziałam ostatnio 10 za 70zł :szok::szok::szok:
A napiszcie jeszcze proszę czy wiecie jak długo można przechowywać mleko w zamrażalniku??? Dobrze pamiętam, że pół roku???? Czy mi się coś pokitrało????

Lokata jak zakupy???

Vetka mam nadzieję, że spotkanie udane :tak:

Bosa rety :no: przytulam i trzymam &&&&&& za spokojną nockę

Futerko współczuję nieudanego zakupu :no:, oby sprzedawcę myszki pogryzły:tak:, a wy na pewno coś znajdziecie.

No i doczytałam was kochane, dobrze, że dziś za dużo nie produkowałyście ;-)
Ja dalej szukam pomysłów jak usypiać moje dziecię w dzień :dry:, na razie śpi tylko u mamy albo taty na brzuchu :baffled: RATUNKU!!!!! Widać, że ledwo na oczy patrzy, a jak odkładam do łóżeczka to ryk, w naszym łóżku ryk, w leżaczku nie zaśnie tylko marudzi, a w plecach czujnik ułożenia, jak jużazśnie na nas to się skubaniec mały nie da odłożyć wrrrrrrr:cool:
 
#@%^*@:wściekła/y::crazy: Po prostu nie mam słów, jaka jestem wściekła!!!!! Od dzisiaj miała być u nas na przeszkoleniu niania, a od poniedziałku przez półtora tygodnia na okresie próbnym, bo ja muszę na tyle wrócić do pracy. Wczoraj usiłowałam się do niej 2 razy dodzwonić, ale włączała się poczta - nic to, myślę, może jest poza zasięgiem.
Ale dzisiaj niestety - nie zjawiła się o umówionej godzinie. Uwielbiam takich ludzi, wrrrr!!!!!!!!!!!!! Wszystko ustalone, a ona wystawia do wiatru i nawet nie ma na tyle kultury, żeby zadzwonić, czy chociaż sms-a napisać: sorry, rozmyśliłam się. Najgorsze, że jestem w czarnej d...e, bo muszę do pracy wrócić na ten tydzień co najmniej, a nie mam z kim dziecka zostawić. Załamałam się.
 
reklama
Bosa- co za "torba"- niech ją komary zjedzą. Niestety wśród niektórych ludzi takie zachowanie jest na porządku dziennym- przykre!!!

Papcia- ja raz wyszłam na spacer już o 10 rano- niebo pochmurne i wiaterk. Przeszłam ogród 5 razy i posiedziałam na tarasie 30 min. Teraz na przemian sciągam skóre z ramion i dekoltu:(:(
 
Ostatnia edycja:
Do góry