reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Cześć dziewczynki! Produkcja u nas duża jak na weekend to cieszy:-D
właśnie wróciliśmy ze spaceru, jak zwykle lodziki,( że aż gardło mam zmrożone) i plac zabaw zaliczony:tak: byliśmy z emkiem wiec sama sie wyhuśtałam:-D no i emek z Hanką na rękach gonili mnie a jak tak uciekałam iole sił w nogach, że bym spodnie zgubiła i prawie stanik, bo juz ramionczka pospadały i musiałam się poddac:tak:
nockę zarwaliśmy z emkiem na własne życzenie, Hania jak na złość się obudziła po 4 i zasnęła przed 6, więc po popołudniu zrobiliśm taką sjestę, że wszyscy przez 3 godziny spaliśmy:-p takie błogie lenistwo:zawstydzona/y: na swoje usprawiedliwie mam tylko to że rano byłam sprzątać kościół, zrobiłam zakupy i ugotowałam zupę na obiad:-p na sprzątanie nie starczyło czasu:zawstydzona/y:

madzikm ale Ty masz energii i siły, pozazdrościć:))) a ta tarta śliwkowa to na bazie tarty z truskawkami??
Bosa nie popadaj w kompleksy, zreszta kto jak kto, ale Ty nasz pracoholiku wyrzutów mieć nie powinnaś:tak: zdrówka dla Stellki, oby kleik pomógł, no i żeby posmakował Gwiazdeczce:-)
malinkaa jak tam nasz Jasiek? walczycie z katarkiem? zdrówka:-)
mamii fajnie że zajrzałaś:)) jak tam budowa? na jakim etapie jesteście? buziaki dla Maciusia:)
Pinka jak tam wygrzałaś się w wannie? mam nadzieję ze ból głowy ustąpił:tak:
 
reklama
Madzik ja tylko posprzatałam mieszkanko i to z pomocą K. i nie miałabym sił na więcej, a ty jeszcze po ogrodzie latasz. Respect.

Bosa pokazuj jeża!!!!!!

Pinia mi na ból głowy ostatnio tylko przespanie całego dnia pomogło.

Ewe avatarek czaderski :))))

Patik czasami sjesta jest potrzebna. Dobrze, że wszyscy mieli taką potrzebę. Gorzej by było, gdyby dziewczynki wolały szaleć ;)
 
Moje dziecko jak zwykle by odstawać z tłumu spało dziś 2 razy po pól godz. Przed chwila za to zjadl kleik ryzowy rozrobiony z 80ml mleka,popił troche samym mlekiem i paaaaaadl.Po południu plany się pokrzyżowały i zamiast jechać po m to poszliśmy na spacer sterczeć na moście i oglądać pociągi.Jak tak dalej będzie to chyba obóz tam jakiś rozbije:rofl2:
ewe zmiana image;-)
mamii fajnie ze jesteś:tak:
patik spacerek udany a po takich szaleństwach to wcale się nie dziwie ze wszyscy padliście:-D
pinka wymoczyłaś się już?:-D
madzik tornado ty nasze marcowe:-)
 
Ania i Jaś też już padli. Starszy dostał dziś jakiegoś kociokwiku:eek: Cały dzień piszczał lub wył jak jakiś zwierz!!! A mała to samo-piski i krzyki,ale to mogę zrozumieć,bo wiem,że to przez zęby. Normalnie czysty szał!!!:shocked2: Teraz dopiero zapadła błoga cisza:-)
A dzień spędziliśmy na dworze,choć pogoda jakaś dziwna:w słońcu gorąco, w cieniu-chłodno i do tego jeszcze wiatr:sorry: Ciekawe,jak będzie jutro,bo wybieramy się do Piekar Śląskich na pielgrzymkę:-)

patik Ty jeszcze masz czas na sprzątanie kościoła?:szok: Macie jakieś dyżury czy Ty tak z własnej woli?;-)

Pinka lepiej Ci po kąpieli? Jak mnie boli głowa lub dopada migrena to w miarę możliwości leżę w ciemnym pokoju z zimnym okładem na czole. Piję też baaardzo zimną colę :-D Trochę wtedy pomaga...
 
spring ciesz się tą ciszą jak najdłużej - moje nocne marki jeszcze nie śpią:no: a co do sprzątania to sąsiadka mnie w tamtym tygodniu oświeciła, że między innymi nasza kolej, więc trzeba było isc:tak:
 
Patik80 w tym tygodniu zaczną tynki robić........... miały być skończone jakieś dwa tygodnie temu :wściekła/y:
Dochodzę do wniosku , że spóźnialstwo to choroba narodowa ekip budowlano-remontowych :confused2:
 
Patik80 w tym tygodniu zaczną tynki robić........... miały być skończone jakieś dwa tygodnie temu :wściekła/y:
Dochodzę do wniosku , że spóźnialstwo to choroba narodowa ekip budowlano-remontowych :confused2:
w takim razie powodzenia:))) ja na swoją ekipe nie moge złego słowa powiedzieć;-) robili szybko i dokładnie:-) wszelkie opóźnienia wynikaly tylko z naszej strony bo czekaliśmy na kolejne transze kredytu z banku:tak:
fifi jak tam Twój konkurs? jak stoicie w rankingu?
wierka od wypatrywania pociągów za niedługo bedziesz znała cały rozkład;)) ale co się nie robi dla dziecka..jak to jego pasja to nie ma innej rady hi hi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wcieło mi posta!
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif

Cześć dziewczęta!
Kurna tyle napisała a tu wcieło. Napiszę tylko, że u nas dzień minąl na zabawie. Jaśko padł i od 20 ślicznie śpi. Dziś obudził się o 5.30! NIe wliczam wstawania by włożyć do paszczulka smoczek
biggrin.gif


Bosa
- my przy biegunce w szpitalu wylądowaliśmy. Jedna doba, 7 kup, szpital. Lekarz stwierdził, że to za małe dziecko by pozostawić w domu. Nie wiem czy to była dobra decyzja bo wylądaowaliśmy w szpitalu ponownie 1,5 tyg. póżniej z inna choroba czyt, też biegunką najprawdopodobniej złapaną w szpitalu! Leczenie szpitalne opierało się na podaniu dwa razy na dobę po pół saszetki smecty plus lacidofil w odstępach godzinnych. Zalecenia przy wypisie to BioGaia przez miesiąc 5 kropli dziennie.
Malina- oby katarzysko opuściło JAśka. A kysz!
Spring- Najlepsza decyzja dla MAmy i córy!
Marlenka- zdrowia dla Alanka!
Fifi, Ola- dziewczyny pozytywne wibracje na nockę przesyłam
biggrin.gif

Patik, Wierka- dzień świetnie spędzony
biggrin.gif

Tulip, Mamii- witajcie ponownie
biggrin.gif

Alamiqa- spokoju życzę dzisiejszej nocy!
Julia- oby małemu zagoił się paluszek

Drugi raz mi wcieło, wiem że pominęłam nie które z Was, przepraszam. Za chwilę mnie coś trąci...wryyy
MIłej nocy dziewczęta
 
Do góry