reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Kurka cos chyba Elci nie pasuje nauka spania w łóżeczku. Budzi się co jakis czas z płaczem i wielkim żalem i strasznie ciężko ją ululać. Czasami tylko cycus pomaga :( Aż mi sie serce kraje. Dzis też już jedna taka pobudka była. Muszę się chyba w jakis pancerz zaopatrzyć.
 
mamii na pewno bedzie dobrze u nas jeszcze powodz pokrzyzowala plany :-( generalnie zalecaja nie wprowadzac sie do domu zaraz po tynkach itd. to wszystko powinno dobrze doschnac zanim polozy sie elewacje zewnetrzna bo inaczej z domu robi sie termos tak nam wszyscy mowili tzn.budowlancy
 
mamii my robiliśmy tynki wewnętrzne w pażdzierniku 2009, w grudniu jeszcze ocieplaliśmy styropianem, a maju 2010 r przeprowadzka i powiem jedno trzeba bardzo duzo wietrzyć nawet zimą - wystarczyło kilka dni że zimą nie było wietrzone i na folii pod dachówkami między wełną którą ocieplaliśmy dach, zrobiła się warstwa lodu z pary i jak przyszły dni cieplejsze to zaczęło sie skraplać, myslałam że dostane zawału jak zobaczylismy jak kapie z góry - pierwsza myśl to że dach przecieka, a to wszystko parowało...

edit
sorki za podwójnego posta:(((
 
Hej hej ja dzisiaj cały dzień na klamerkach poprałam kupe rzeczy przed zimą bo nie wiadomo kiedy to poschnie

młoda jak zwykle znośna tylko jedno zaskoczenie szukała psa zawsze gdzie sie pojawiała to on za nią a dzisiaj go nie ma i już niestey nie bedzie ale pocieszam sie że mam w końcu podłogi czyste choć to żadne pocieszenie

Ewe ło matko to napewno Ty gdzie sie włoczysz?

Bosa i jak kleik smakował?

Patik zazdroszcze tej drzemki

Pinia piątka mi już4dzień czach dymi nawet leki na migrene nie pomagają
 
papcia to pewnie z nerwów ta głowa Cie boli, szczerze współczuje, jak już leki nie pomagają to jest przes...ane:( podobno czasami seks pomaga:-p
Lenusia na pewno się przyzwyczaila do psinki...z czasem będzie mniej boleć ta strata...przytulam!
 
Patik głowa to mnie cały tydzień już boli wiec coś czuje że to migreny od antykoncepji czyli wychodzi na to że mój orgaznizm nie toleruje żadnych hormonów i jest klops
 
Patik głowa to mnie cały tydzień już boli wiec coś czuje że to migreny od antykoncepji czyli wychodzi na to że mój orgaznizm nie toleruje żadnych hormonów i jest klops
jeśli to rzeczywiście od antykoncepcji - to jest duży klops! masz zamiar przestać na jakiś czas i sprawdzić czy się coś zmieni?
 
reklama
nie mam pojecia co mam zrobić chyba zadzwonie do ginki czy jednak pokombinujemy z tabsami choć po wszystkich też miałam migreny podobno krążek to była moja ostatnia deska i klops
 
Do góry