reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

My zwiedzaliśmy dzisiaj Anglię po swojemu:tak: Pojechaliśmy poza Londyn i tak odkryliśmy wspaniały ogród,raj dla dzieci a w powrotnej drodze zaliczyliśmy las:-p Dopiero co wróciliśmy wiec idę szykować kolacje,bo po tym świeżym powietrzu wszyscy jesteśmy głodni jak wilki

julia
niedziela dzisiaj,wszystkie wypoczywają,detox od bb;-)
magdzior miłego pobytu na szkoleniu
malinaa ciesze sie ze z Jasiem lepiej:tak:
patik zabawna ta Twoja Hania:-D mój Sammy przy obiedzie strzelił takim tekstem ''mamo ty jesz dużo warzyw i dlatego jesteś najlepsza kierownica'' chodziło mu ze jestem najlepszym kierowca:-D
 
reklama
Melduję się po imprezce. Mała, poza atakiem histerii w drodze, była jak zwykle bardzo grzeczna.Część przyjęcia odbywała się w ogrodzie, tak więc Alusia spała na świeżym powietrzu. Po powrocie trochę pomarudziła przy jedzeniu i poszła szybko w kimono. Oby przespała spokojnie noc. Ja też zmykam, bo jestem dosyć zmęczona. Dobrej nocki.
 
dobry wieczor laski:)

wpadlam sie przywitac:) po ciezkim tygodniu pracy melduje sie po wolnej niedzieli zdrowa i wypoczeta ale fajnie ze jeszcze jutro mam wolne:p piekna pogoda dzis byla super cieplutko nad jeziorkeim bylismy i lapalismy sloneczko. marudnik straszny z tego naszego synkaa bo mu pierwszy zabek wkonu sie zaczal przebijac u gory wiec gryzie co popadnie i wrzeszczy w nieboglosy..

barbra - no tak mam blisko z domu do pracy a moja przerwa na lunch trwa od 14.30 do 18tej bo pracuje tylko pomiedzy 11ta a 14.30 i od 18tej do 22giej.

wogole to musze sie pochwalic ze miejsce pracy moje i mojego malza znajduje sie na 37 miejscu w przewodniku po najlepszych rest w calym UK:) i w 2giej pol wrzesnia bedziemy w ang.tv:)
ide teraz poczytac trofke wasze dzisiejsze opowiesci milego wieczorka:)
 
u mnie dziewczynki od 21.20 śpią:szok: bez krzyku dzisiaj i marudzenia - nie umiem uwierzyć i zaczynam mysleć, że chyba za to odbiją sobie w nocy:sorry2: zobaczymy...Zosia nadal ćwiczy pełzanie i wychodzi jej to coraz lepiej, dzisiaj wypełza za kocyk i zaczęła rwać trawę:tak: dobrze że emek tego nie widział hi hi a jak się cieszy jak pokazuje jej zabawki, potem stara się w tym kierunku przesunąć a jak już jest niedaleko to zamiast przepełznąc jeszcze odrobinę to bierze i ciagnie koc do siebie, a tym samym i zabawkę - taka spryciula:-D

wierka dzieci mają taki dar do rzucania śmiesznych tekstów, że już nieraz mówiłam że muszę chyba te wszystkie hasła zapisywać, ubaw po pachy:-D ale fajne robicie sobie wycieczki:tak:
buziaczek ładna ta przerwa:-) szkoda tylko że na wieczór nie możesz Szymusia kłaść do łóżeczka:-( ale coś za coś - dobrze że jest babcia....
 
witam

własnie siedzę z maseczką na paszczy i czuję jak mi sie buźka sztywnia:cool2::eek::-D my dziś cały dzień też na spacerach i na ogrodzie młody tak mnie wytargał za kłaki żę znow mnie głowa trzaska:-D:-D:-D
Buziak- ja jak pracowałam w restauracji to też najbardziej lubiłam przerwy ha ha ha
Patik- może dziś laseczki będa grzecznie skoro tak pieknie zasneły:tak::tak:
Wierka- to ja też zaczynam jesć dużo warzyw ha ha zebym dobrze prowadziła i prawko zdała ;-))))
spring- oooooooo a co cię tak porobiło??? mąż nie grzeje czy bez piżamki spimy???
Barbra- glowa przez noc bolec przestała;-) ale dzieki mojemu synkowi znów mnie boli....DD

magdzior kciuki zaciśnięte a ty sie nie zamartwiaj chłopaki dadzą radę....

ooo czas zmyć paciaję bo mi jeszcze tak zostanie...:cool:
 
Witam wszystkich znowu jestem pierwsza :) Noc z soboty na niedziele była rewelacyjna mały padł o 20 i słodko spał o 22 drugiej dałam mu na śpiocha 120 ml mleka zagęszczonego. Wybiła 2 w nocy zaczął się kręcić i pomrukiwać ale dostał smoka i spał dalej , w rezultacie obudził się o 4:30 :szok:dopiero zjadł i pospał jeszcze do 7:40., więc byłam w niedziele mega wyspana i miałam świetny humor.Pogoda była piękna więc zaliczyliśmy długi spacer , dotleniliśmy się i było super :). Dziś noc standardowa 2 w nocy jedzenie i 5 rano :) Tak że git :) Ogarnę wszystko i lecę na spacerek bo pogoda super :)

Papcia ja niestety też miałam migreny po pigułkach i nie zdecydowałam się na ponowne branie , jak na razie stosuje inne metody :) oby były skuteczne :)

Wiera fajną mieliście wycieczkę , kochanego masz tego synka a jaki zapatrzony w mamusie :).
Co do rocznicy to zapewne urządzimy sobie romantyczny wieczór , kolacja przy świecach , obejrzymy film (który z resztą sama obrabiałam wiec mam na CD ) i zdjęcia ze ślubu , później fajkiś dobry film i może romantyczna kąpiel w wannie :) to są moje palny , ale zobaczymy co wymyśli Emek jeszcze :)

Spring oby Ci szybko przeszło zanim się rozwinie :)

Magdzior chłopaki sobie na pewno poradzą :)

Malinaa fajnie ża Jasiowi lepiej :)
 
Ostatnia edycja:
Ewe, Patik no właśnie my myśleliśmy, że wytynkują początkiem sierpnia i cały sierpień, wrzesień pażdziernik mogło by fajnie schnąć na ciepełku, okna pootwierane na przestarzał i niech się suszy .... tylko na razie nie ma co wrrrrrrrrrr:wściekła/y:
Zobaczymy może będzie jeszcze ładna pogoda i przeschnie wszystko ładnie

A od dziś mam nadzieję, że już będę więcej czasu miała :-)
Więc miłego dnia dla wszystkich :tak:
 
U mnie tez nocka nawet przespana.Jamie zasypia teraz po śniadaniu a ja szykuje plana na dzisiejszy dzień bo pogoda znowu piękna,cale 24*C;-) Mam ochotę zrobić chłopakom sesje zdjęciowe w ogrodzie,bo czas tak szybko ucieka a wakacje dobiegają końca.
buziak melduj jak już będziesz wiedzieć dzień i godzinę tego programu to z pewnością obejrzę:tak:
patris widzę ze niedzielny spacer zaliczony;-)
mamii trzymam &&&&& żeby się chłopaki sprężyli z tym tynkowaniem
patik ale masz zaradna córcie hehehe jak ona nie może się doczołgać do zabawek to one przyjdą do niej:-D
pinka jak tam po maseczce??:happy:
 
Witam Was porannie Kochane;-)
Dziś już mi lepiej-Wasza życzliwość pomogła:tak::tak: Jeszcze tylko mam delikatny katar,ale jest już lepiej niż było. U mnie dzień zaczął się od cykania fotek wózka,który chcę sprzedać;-) Wystawiłam go na Allegro i odezwał się facet z prośbą o więcej zdjęć,co niniejszym właśnie czynię:-) Bardzo ucieszyłabym się gdyby udało mi się go sprzedać:miałabym kasę na nową spacerówkę dla Ani. No,zobaczymy,może dziś szczęście będzie mi sprzyjać;-)
A u nas pobudka o 4:07 i to z płaczem,bo Ania zaklinowała się w poprzek w łóżeczku bidulka:sorry: Zjadła i pospała jeszcze do 8:30. Teraz znów ją położyłam-może zaśnie.
Jeszcze dziś muszę iść z Jasiem do przychodni po zaświadczenie,że jest zdrowy,bo jutro jedziemy na zabieg. Strasznie się o niego boję,że coś pójdzie nie tak:baffled:,ale nie mogę mu pokazać,że się o niego martwię. Mam nadzieję,że będzie dobrze...
My też dziś wybieramy się na spacer,bo za oknem cudowna aura. Taka pogoda ma być przez cały tydzień,więc trzeba korzystać:tak:
"Weny obiadowej"-brak, pewnie wymyślę coś na spacerze:-D:-D

Pinka
eMek ze mną na razie nie śpi,bo stwierdził,że śpię na małym łóżku (160x200 !!!) :-D:-D Nie no-tak na poważnie:ja na razie śpię z małą w jednym pokoju,ao on z Jasiem w drugim. Zaniedługo Jaś będzie miał pokój z Anią,a ja -jak syn marnotrawny:-D-wrócę w jego objęcia:happy:
Nago nie śpię,bo ledwo znoszę swój widok:laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Hej hej czy wszystkie miały taką cudowną noc jak ja?
Moje dziecie zasneło o20 wstało dziś o9!!! bez żadnego wstawania w nocy nawet na smoczek heheh

tyle że mama troche połamana od spania na podłodze ale lepsze to niż faszerowanie sie bez końca lekami przeciwbólwowymi
o taki mój mały sposób na ból kręgosłupa

pogoda narazie ładna ale puki co siedzimy w domu bo czekamy za kurierem z krzesełkiem mam nadzieje że dzisiejszy obiad mała skonsumuje na nowym tronie:)

Scarlecia jak dzisiejsza noc u was?

Paris ja nie zażywam pigułek bo po pigułkach była wogóle maskara i+20kg do przodu których do teraz nie moge sie pozbyć teraz mam krążęk i niesety powtórka z rozrywki i waga znowu do góry poprostu wychodze z założenia że nie urodził sie jeszcze taki mądry który wynalazł by pigułki idealne dla mnie no nic dokończe ten i zostają nam gumki:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Do góry