reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Lilu wiesz, ja też tak miałam z tymi ciągłymi obawami, gdy zostawiałam dziecko z kimś, przy pierwszej córce. Teraz już wyluzowałam, uwielbiam wypady do fryzjera czy na obiad bez moich dwóch diablątek ;-) Bo czasami musimy od nich odpocząć, tak dla "zdrowotności" ;-)
 
reklama
Hej Dziewczyny :)

szukam fajnego pensjonatu nad morzem z wyzywieniem badz z samymi sniadaniami :) znacie jakis godny polecenia?
 
Milutku!!! Z okazji pierwszych urodzinek Twoich ślicznych Księżniczek Amelki i Oliwki życzymy aby Twoje dwie urocze pocieszki rosły zdrowo, pełne radości i uśmiechu, niech świat pokazuje im te najlepsze strony życia, a dzieciństwo upływa na beztroskich zabawach:))))) WSZYSTKIEGO NAJ życzą ciocia patik z Zosią i Hanią:-)
 
Milutkowym myszkom -Amelci i Oliwce z okazji pierwszych urodzin zycze wszystkiego co najlepsze,duzo zdrowka i radosci w zyciu :-) zyczy ciocia Ola z rodzinka
 
hej! byłam dzisiaj na szybkich zakupach z dziewczynkami, bo w lodówce pustki...a przy okazji zaliczyłyśmy mroźny spacerek, to taki mały sklepik i Hanka już czuje sie tam jak u siebie:tak: wlazła za ladę, ja jej mówię wychodź, a ona mi " moim zdaniem powinnam tu zostać i pomagać pani":-D i to z jaką powagą to stwierdziła:shocked2: a ostatnio po myciu głowy, zachwycam się jej włosami i mówię "jakie Ty masz piękne włosy! ona na to "mamo Ty też masz piękne" ja jej no to " ale nie są tak śliczne jak Twoje, co mamusia ma zrobić żeby były takie ładne?? a Hanka znowu jak najbardziej poważnie rzuciła hasłem " to się uczesz mamusiu!":szok::-D tylko czekam jak się Zosia rozgada to już w ogóle nie będę miała nic do powiedzenia:tak:

Zosia nauczyła się tańczyć na siedząco:-) siedzi i obraca się na pupie wokół własnej osi, przypomina mi to breakdance:-D a żeby taniec był bardziej urozmaicony to kręci dłońmi, może uda mi się filmik nakręcić to Wam pokaże;-) a jak się coś Zosi nie podoba to marszczy nos i mówi" nio nio nio":-D ale od tego etapu to już blisko do marudzenia więc generalnie mam cyrk na kółkach:tak:
 
Patik kochane masz te córeczki,wiesz?:-):-) A Hance załóż zeszyt z jej tekstami:-D;-) Po latach będzie miała fajną pamiątkę :)

Mili 1000 buziaków dla księżniczek!!!!:-):-):-) Jeszcze dziś pamiętam jak ponad rok temu przygotowywałaś się do szpitala:):)
 
reklama
Do góry