reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Patris- kciuki i za synka i za Ciebie! Masakra jacy lekarze są! Człowiek obdarza zaufaniem a tu takie rzeczy! Będzie dobrze, MUSI BYĆ!:-)
 
reklama
Patris trzymam kciuki,a mój chrześniak jest najlepszym przykładem,że operacje na serduszku czasem ratują życie. Jakbyś chciała pogadać albo wymienić jakieś informacje -pisz na priva. Trzymam kciuki,będzie dobrze;-)
 
hej dawno mnie nie bylo mam w sumie duzo do opowaiadania ale jednak popisze w jakis inny dzien bo teraz zobaczylam wiadomosc Patris i mnie zatkalo.Kochana wszytsko bedzie dobrze jestem z Toba myslami ....duzo zdrowia i sily Wam zycze.. jak bedziesz iala chwile to pisz jak sytuacja a jak cchesz moze pogadac to pisz na priva ;)
pozdrawia wszytskie Mausie i ich dzieciaczki ..gratuluje mamom ktore maja kolejna fasolke w brzuszku:)
 
hej:)
wpadam na chwilke w zabiegany weekend a tu takie wiadomosci.....
Patris tak mi przykro:(najgorsze ze to wszystko tak długo trwało i nikt nic nie zauwazył ani nawet nie pomyslał zeby zrobic badania ot tak poprostu:/ teraz to az sama sie wystraszyłam o moja mało bo jak wiesz tez mamy problem z waga,mam nadzieje ze wszystko sie u Was pozytywnie wyjasni i nawet jesli bedzie operacja to znajdziecie super specjaliste i bedzie ok:)tego Wam zycze z całych sił;och jak dobrze ze wogole juz jest porzadna diagnoza;przytulam mocno,buziaki.
 
Patris - bardzo mi przykro:(( Będzie dobrze, musisz w to wierzyć &&& Najdziwniejsze jest to, że nikt przez prawie rok niczego nie zauważył. Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla Kacperka i dużo siły dla Was
 
Patris, uwierzyć nie mogę w to co piszesz! Najważniejsze, że w końcu jesteście poprawnie zdiagnozowani. Teraz życzę ci dużo sił i zobaczysz, że wszystko będzie miało szczęśliwe zakończenie :tak:
Pediatry niestety polecić żadnego nie mogę, bo sama jestem średnio zadowolona. Chodzę do Dolmedu.
 
Patris dołączam to tych co mocno ściskają kciuki za zdrówko Kacperka! pamietam jak pisałaś że Twoja lekarka coś tam wcześniej słyszała podczas badania...to pewnie ciężki okres dla Was wszystkich a przede wszystkim dla twojego synka, ale wierzę że wszystko się dobrze ułoży i za niedługo Kacperek będzie zdrowym chłopcem! trzymaj się ciepło!
 
Patris, zdrówka dla synusia i dużo sił dla Was wszystkich. Najważniejsze, że już jesteście zdiagnozowani, choć powiem Ci szczerze, że pediatrę na bank bym zmieniła i dobrze, że się nad tym zastanawiasz. Bo o ile ze szmerami na serduszku to różnie bywa, to przeoczyć zapalenie płuc już woła o pomstę do nieba :angry:
 
dawno mnie tu nie było...
Maciek absorbujący na maksa...widze ze duzo chorych marcjatek, u nas na szczęsci wszytsko dobrze.
Maciek raczkuje na całego a wczoraj nauczył się wspawac przy czym popadnie...najsmieszniejsze jest to ze potem nie umie usiąśc i sie przewraca...
Ogolnie w mieszkaniu musimy wszytsko zabezpieczyc...wszystkie szafki szuflady mała *******a otwiera..głowa boli:-):-)

patris trzymaj sie dzielnie dla syneczka! najważniejsze ze została postawiona diagnoza...chociaz jestem w szoku ze pediatra przy osluchiowaniu mógł przeoczyć sos tak istotnego..Zdrówka!

izabela gratuluje kruszynki pod serduszkiem!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hello,
Jaś wyszedł z ospy obronną ręką, za to Ania chora-zapalenie oskrzeli:-( Wiedziałam,że ten kaszel nie przyniesie nic dobrego. Na razie dostaliśmy Bactrim,Pulneo i mamy robić inhalacje z Mucosolvanu. Jak do piątku nie będzie poprawy to pewnie czeka nas pierwszy w życiu antybiotyk. Lekarz powiedział też,że jak małej nie wyskoczą do piątku kropki tzn. ,że nie zaraziła się ospą od brata. Jestem ciekawa...
Jedna impreza urodzinowa za nami, a druga jeszcze- przed+msza roczkowa. Nie liczę,że będę miała wtedy zdrowe dzieci. U mnie to zawsze tak jest,że jak jest jakaś impreza lub ważne wydarzenie to coś negatywnego wyskakuje.
magula dobrze,że u Ciebie chociaż w porządku;-)
 
Do góry