reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Cześć Mamunie :) Pewnie połowa wyjechała się majówkować, a druga połowa wygrzewa się właśnie w słonku ;)
Moje szczęście woli przesypiać te upały, więc kisimy się w domu przez średnio 3h :p No ale mam nadzieję, że niedługo wstanie i ruszamy do mojej mamy na grilla :D
Wczoraj kupiliśmy krótkie spodenki i sandałki, wiec dla nas lato może nadejść pełną parą ufffffffffffffff ;)
Złaziliśmy pół miasta w poszukiwaniu butów, więc dla ochłody Jasiek posmakował loda i aż piszczał tak mu się spodobało ;)
No a my majówkę mamy zamiar spędzić na tapetowaniu, żeby wreszcie pokój Dżona był gotów, a za tydzień moja trzydziecha, robimy grilla i będzie ponad 30 gości, jeszcze nie wiem jak to ogarnę hahahaha Bardziej martwi mnie, że pogoda ma się zmienić i co wtedy?? :O Będzie trzeba odwołać, albo przełożyć, nie wiem..
 
Witamy,
My tez pierwszy dzien ciepla lecielismy do H&M zeby malemu jakies krotkie spodenki, koszulki itp zakupic, wczesniej nic nie kupowalam bo juz zwatpilam w ta pogode.
A dzis za oknem tak sobie ale podobno ma byc 22 stopni.

Gabrys zaliczyl wczoraj swoja pierwsza wycieczke rowerowa, mam takie siedzonko dla niego po mlodszej siostrze. Frajda niesamowita, a mama ma az zakwasy:tak:

Malina to super impreza sie szykuje,trzymamy kciuki za pogode. Moja 30-stka w czerwcu ale jakos nie mam pomyslu
 
dziewczęta ratunku! - wyjechaliśmy na majókę a tu Natalka dostała chyba jakiejś alergii - kichanie + katar wodnisty + zaropiałe oczka,macie pomysł jak tu szybko zadziałać? W ostateczności bedę tu szukała lekarza..
 
dziewczęta ratunku! - wyjechaliśmy na majókę a tu Natalka dostała chyba jakiejś alergii - kichanie + katar wodnisty + zaropiałe oczka,macie pomysł jak tu szybko zadziałać? W ostateczności bedę tu szukała lekarza..

Spróbuj podać wapno (jest takie dla dzieci w płynie), dicoflor 30 (krówka mówi,że dobre na alergię :). Zyrtcu pewnie nie masz,bo na receptę. Naszemu Jasiowi-jak był mały- bardzo pomagał ...
 
hej witam wszystkich po dlugim czasie....podczytuje Was kochane ale jakos nigdy czasu nie ma na pisanie ciagle chce ale jakos mi nie wychodzi......przesylam buziaki dla Was i Waszych pociech :p
 
Katjusza,tak przede wszystkim spróbuj wapno i dicoflor, a jeśli sąsilne objawy, to najlepiej szukaj lekarza.
A ja z Lila pozdrawiam że szpitala. Jesteśmy tu od poniedziałku, z powodu ostrego, obturacyjnego zapalenia oskrzeli. Na szczęście płuca okazały się czyste. Nie mniej nie jest to mile doświadczenie, choć mała dobrze to znosi.
 
reklama
Cześć,
korzystamy z pięknej pogody ile się da,więc czasu na BB -jak na lekarstwo :) Jutro eMek ma urodziny,upominek kupiony,jeszcze jakieś ciasto upiekę,a Jasia namówię na zrobienie laurki :) A w niedzielę śmigam na komunię chrześniaka. Oby tylko pogoda dopisała:-)

Agniesia wiem jak się czujesz,ja też z Anią zaliczyłam pobyt w szpitalu właśnie z powodu obturacyjnego zapalenia oskrzeli. A wiesz,kiedy wychodzicie? Trzymam kciuki i czekamy na dobre wieści:tak:
 
Do góry