reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

eh te jesienne nastroje...nawet nie myślę o tańcach i zabawach:no: byle tylko dotrwać do lutego hehe

Zosia ma ostatnio obsesję na punkcie liter - oglądały z Hanką bajkę "ABC Literkowe Chochliki" na you tube i teraz gdzie tylko widzi duże litery to krzyczy "EN!!!!" bo właśnie odcinek o literce "N" widziały kilka razy :-D wyciągnęłam więc plastikowe literki z magnesem i ma zabawę, przynosi mi literki, a ja powtarzam sobie alfabet:-D ku mojemu zaskoczeniu kilka liter zapamiętała:tak: drugi szał ją ogarnia przy muzyce - tańczy, śpiewa po swojemu, a jak ma zabawkową gitarkę w ręku to głową kiwa jak rockman:-D
a tak w ogóle nie słucha, często używa słowa "nie" i choć słownik ma ubogi to się przegaduje z Hanią, czym doprowadza ją do wścieku:-p ale i tak się kochają, tulą i całuski dają:-)

malinkaa mam nadzieję że się dobrze bawisz na wyjeździe:-)
 
reklama
hej dziewczyy nie bylo mnie ut juz kupe czasu....ale postanawiam poprawe i musze ogarnac wszystko co tu po wypisywalyscie;p
u as jakos leci
ja na diecie ;p dominik rozrabia ze ciezko za nim nadazyc

ps.dziewvczyny mam problem i ciekawa jestem waszych opinii otóż - mam problem ktory dreczy mnie bardzo wczoraj mialam robione usg dopochwowe i w 90 % jestem pewna ze lekarz po wczesniej pacjentce nie czyscil niczym tej "głowicy" i nie załozył na nia prazaerwatywy....czy to mozliwe ??jak dezynfekuje sie te urzadzenia? wdzieczna bede za opinie

czy spotkalyscie sie z czyms takim ??
a teraz zaczynam czytac co u Was nowego buziaki kochane
 
powiem tak łudzę sie że nie zauwazylam .....licze na to jednak ja weszlam odrazu po pacjentce mijalysmy sie w drzwiach i to male pomiesczenie lekarz odrazu zaczal mnie badac i naprawde nic nie robi z ta glowica a co dziwne jak wstalam to nawet niezdial zadnej oslonki jesli wogole tam byla nawet nie mial rekawiczek i nie myl rąk odrazu potem weszla kolejna pacjentka..moze przy niej osllonke zdial iewiem...ale szanse tu sa 50 na 50 i wsumie bardzo sie denerwuje bo chcialabym dowiedziec sie ale to juz chyba zbyt pozno to bylo w czwartek;/
 
Julia też mi się wydaje, że niemożliwe jest badanie głowicą bez gumki i co więcej lekarz powinien ją zakładać tak, żebyś widziała i miała pewność co do bezpieczeństwa badania. Teraz zamartwianie się już nic nie da, ja bym założyła, że po prostu umknęło to mojej uwadze, bo czasu nie da się przecież cofnąć.. A przy kolejnym takim badaniu bądź bardziej uważna :) Będzie dobrze!! :)

Pati zdolniacha z Twojej Zosiulki :) My wczoraj zrobiliśmy zabawę z kolorami:czerwony, niebieski i żółty, byłą kredka, autko i klocek, a mój skubaniec prawie bezbłędnie wszystko wybierał :D Ja nie wiem kiedy te dzieciaki się tego uczą :p Może zabawy z niemowlęctwa teraz procentują..

Co do mojego wyjazdu integracyjnego w pracy, było naprawdę fajnie. Mieliśmy genialne zabawy w grupach, np. hamburgery: dwie pary zakładają na siebie wielkie ciężkie buły, wystają tylko ręce i głowa, jedna kładzie się na foliową imitację talerza, a druga biega po składniki i kładzie je na bułce hahaha na koniec sama się kładzie na hamburgerze jako górna bułka :p Zakwasy mam do dzisiaj, bo ja taka mała, że musiałam tą bułę podnosić, żebym w ogóle mogła biec hahaha Inne zadania takie logiczne, zespołowe.. Było też takie, że wspinałam się po skrzynkach po piwie zabezpieczona na linie, trzeba było ułożyć wszystkie skrzynki i podkłądać je sobie pod nogi, reszta podtrzymywała wieżę, ostatnie 2 skrzynki już mi wrzucali, bo byłam tak wysoko, masakra, dobrze, że było ciemno, bo w dzień bym pewnie miała cykora na takiej wysokości hihihi No a wieczorem dobre jedzonko, wódeczka i tańce, wymiękłam około 2ej ;) Po takiej integracji przyjemniej się wraca do pracy po weekendzie ;)
No dobra to ja już się nie obijam i biorę się za tłumaczenia..


coffee2.jpg
 
malinko wiesz rozmawialam dzisiaj z Pania ktora tam w tym gabinecie tez bywa tzn.jakby asystentka...mowila ze tam sa prezerwatywy wiec jest w szoku ze lekarz nie zalozyl.....czyli szanse sa 50/50 ....chyba masz racje wyjscia juz nie mam jednak ta niepewnosc mnie dobija...
 
reklama
A my byliśmy wczoraj na szczepieniu meningo, trochę późno, ale przez 2 miesiące walczyliśmy z katarami.. Janko był tak padnięty po żłobie, że w drodze do przychodni w wózku już mu się głowa kiwała ;) ale był mega dzielny, dał się pięknie zbadać i wszystko jest w najlepszym porządku! Zdrowiutki, uciekająca do środka nóżka się prostuje, oczka ok, siusiak i jajka ok, a ze swoimi kilkoma wyrazami też jest ok, mamy mu dać czas na rozgadanie się :) Ma 88cm i waży 14,6kg! Głupia pielęgniara powiedziała, że jest gruby :O Więc jej odszczekałam "a ile ma ważyć skoro przy narodzinach miał 5 kilo?" Od razu była inna rozmowa :p Teraz na bilansie dwulatka dostanie pierwszą porcję ospy, później drugą i dopiero na 5 lat kolejne szczepienie uff..

Jakiś leniwy dzionek się zapowiada, szaro i mgliście za oknem.. Ale mimo wszystko PRZYJEMNEGO DNIA ;-)
 
Do góry