reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

hej wam
Ja nadal @ nie mam,,czekam,,test lezy zkaupiony dzisiaj,,ale narazie nie robie,,jesli mam robic to tylko w niedziele bede testowac,,nie chce roczarowania wczesniej...

Miroslava serduszko bije pozniej chyba kolo 7-8 yug,,jakos tak pamietam...bedzie dobrze,,nie denerwuj sie i odpoczywaj...
 
reklama
Ja również GRATULUJE !!!!!!!!!marcowym mamusia.Ja tez kiedys byłam marcowa ale to było w 2001 roku!!!!!!!moja corcia ma 7 lat!!!!!!!! potem byłam lipcowa w 2003 roku a teraz jestem....pazdziernikowa!!!!!!!!!!! mówie wam ciaza to najpiekniejszy okres w zyciu kobiety i wbrew pozorom krotki!!zobaczycie same na koncu jak zleciało!!!dopiero co czekalam na dzidzie w pecherzyku (5tydz) a tu juz pomalu torbe pakuje do porodu.
Życze zdrówka i żeby zleciało jak najszybciej!!!!i najmilej!!!!!
 
witam!

powtórzyłam wczoraj bete i po 48 godzinach od poprzedniego badania mam fajny duzy wzrost! miałam 209 a mam 465.6! czyli wzrost o 122 % a nie o 66% wiec jest niezle.

czytałam gdzies ze takie duze przyrosty bety w poczatkach ciazy moga swiadczyc o ciazy blizniaczej...ale by były jaja!

poza tym mam przykazane od lekarza zreby dzis tez powtórzyc, wiec wieczorem znowu beda mnie kłuc.

moj gin wraca z urlopu 16 wiec pewnie 17 sie z nim zobacze.

poza tym zadnych objawów ciazowych nie mam...cycki rozmiar ten sam, wymiotów i mdłosci brak, zmeczenie dopada mnie falami, ale generalnie mam nadmiar energii....

mirus....tymi clexane to sie nie przejmuj....moja kolezanka cała ciąże sobie robiła, a na dodatek ma cukrzyce od 14 lat wiec dodatkowo insulina sie jeszcze kuła....brzych fioletowy, ale mała matylda na swiecie od 3 mc bryka....


 
Dobry dzionek.
no gratuluję kolejnym. testujcie, badajcie i witajcie na pokładzie.

Mnie po za dopadającą sennością jak na razie nic zbyt mocno nie dokucza.
Mam nadzieję, że ta ciąża będzie fajniejsza od tej z Leonkiem. Ale o tamtej dowiedziałam się prawie w 8tc:-)

dobra mykam dalej.
trzymajcie się.
 
No a mnie właśnie dopadła biegunka:eek:, aż mi flaki wykręca...no ale właśnie wyczytałam, ze to może być tak samo jak mdłości, objaw ciąży....
 
reklama
Cześć, widze, że mało nas jest - marcowych mamusiek :):-) Miroslava ja tez po usg i jak narazie tylko pęcherzyk byl widoczny mam nadzieje, ze niedlugo bedzie widac juz nasze maleństwo, choć ciaże mam zagrożoną :-(Pozdrawiam cieplutko!
 
Do góry