reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

A ja właśnie wróciłam ze spacerku i tak widzę że mało nas tu dzisiaj .
Volcan głosik oddałam fajniutka ta Lenka .
Wczoraj naoglądałam się tych naszych marcowych maluszków i takie słodkie te wasze dzeiciaczki że już wogóle nie mogę się doczekać kiedy mój się zdecyduje.
To co dziewczyny każde z maluszków to teraz małe baranki hihihi
 
reklama
Jeszcze raz dziekuje:-)
Agusia , a co do Twojego cisnienia to powinnas powiadomic ginka o takim cisnieniu!Ja mialam ostatnio 140/81 i musze brac tabletki dwa razy dziennie dopegyt , bo lekarz powiedzial , ze to idzie zatrucie ciazowe i moga wystapic straszne komplikacje!!!Nie lekcewaz tego cisnienia i zadzwon do ginekologa!
 
Volcan na szczęście ciśnienie było mierzone u ginekologa ;-) mam juto zmierzyć powtórnie. Jeszcze dwa dni temu miałam w normie.
 
Agusia , je tez mialam caly czas w normie a tu nagle mi tak skoczylo.I teraz musze trzy razy dziennie kontrolowac i caly czas mam wysokie:-( ciekawe jakie bym miala gdybym nie brala tych tabletek.A lekarz nic nie zapisal na to cisnienie?
 
znowu mam kiepski nastroj... Boje sie, ze w ciazy bede 2 lata chodzić :(( przeciez dzieci teraz tylko tyją jak tak potrwa długo to jak ja mam ją urodzić co raz trudniej będzie...Jakaś się zrobilam przerazona... dziwna cche i się boję :(( nie wiem co się ze mną dzieje i jeszcze ta sprawa z ubezp mojego J :(( tzn zameldowaniem. Niech ich zczyści
 
Volcan nic nie zapisał, popatrzył że jeszcze jak byłam u niego dwa dni temu na kontroli to było w normie, a dzisiaj może miałam takie wysokie przez to KTG hmm ale jak jutro będzie podobne to mam się z nim skontaktować.
 
Nika , zawsze tak jest ze jak jest dobrze to jest , a jek cos sie dzieje to wszystko na raz wali sie na glowe i czlowieka dobijaja jeszcze same zle mysli. Nie wiem o co chodzi z tym zameldowaniem , ale napewno z wszystkiego mozna wybrnac.
A co do dzidzi , to napewno wszystko bedzie dobrze:-) kazda sie boi , bo nie wie jak to bedzie!Ja tez mam obawy i odnosnie porodu i wychowania pociechy.Glowa do gory , bedzie dobrze:-)
 
Agusia , to uwazaj na siebie!!!Bo to co mi opisywal moj ginek nie bylo fajne:-( bardzo sie przestraszylam!Powiedzial , ze moze sie od takiego cisnienia odkleic lozysko , dziecko moze XXX w lonie matki , mozna dostac naglego krwotoku:-( itp , itd...Masakra!!! Wiec UWAZAJ!!!
 
Nika ja też od niedawna zaczęłam się bać porodu. Od kilku dni mam właśnie takie ciągłe bóle brzucha, raz słabsze a raz bardzo mocne, i sobie myślę że jak poród ma jeszcze bardziej boleć to ja nie wiem jak ja to wytrzymam :crazy::-p. Ale wszystko jest do przeżycia :-) i wiem że nagrodą za ten ból będzie ujrzenie mojej córeczki ;-).
 
reklama
Volcan no to naprawdę nieciekawie :crazy: ale naszym dzieciom na pewno nic się nie stanie, musimy być dobrej myśli. Ja teraz i tak cały czas leżę. A Twój lekarz mówił Tobie od czego możesz mieć takie ciśnienie?
 
Do góry