reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
witam wszystkie nowe i stare marcówki;-)
Maniulka - wszystkiego naj,
Edis - Ty to masz sterowne dziecko:-):-):-)
Dziewczyny na obczyźnie - ja bym chyba nie umiała...jest mi ciężko zdecydować się na wyjazd do Warszawy... a to tylko 120 km. Dla mnie to chyba za trudne - dlatego podziwiam i nie zazdroszczę.
Edis - ja mam i używam chusty, a co?
 
Edis - ja mam i używam chusty, a co?
Nic, tylko tak z ciekawości pytam. Sama zastanawiam się czy nie kupić, ale to już teraz to chyba nieporozumienie... chyba już za późno. Do kiedy wogóle dzieciaki mogą być noszone w chuście? A jak wyjść z dzieckiem w chuście zimą? Opatulić się w kombinezon i potem założyć chustę?:confused2:
 
MAgdalenka udanego weselicha:tak::tak::tak:

U nas pogoda do kitu,znow wieje i pada chociaz widze ze przebija sie sloneczko,moze pozniej bedzie lepiej!!!
No nic maly zasnal to lece obiad robic i troche posprzatac bo moze wyskocze gdzies popoludniu ale to jeszcze nic pewnego;-)
 
Nic, tylko tak z ciekawości pytam. Sama zastanawiam się czy nie kupić, ale to już teraz to chyba nieporozumienie... chyba już za późno. Do kiedy wogóle dzieciaki mogą być noszone w chuście? A jak wyjść z dzieckiem w chuście zimą? Opatulić się w kombinezon i potem założyć chustę?:confused2:
sa tez specjalne kurtki i oslonki ktore sie na chuste i na mame zaklada zeby cieplej bylo
ja uzywam nosidla ergonomicznego manduca
 
Ostatnia edycja:
MM dzieki za komplementa ale wiesz zdjecia to nie pokazuja kurzych łapek i siwych włosow- nie farbuje sie bo chce ,raczej musze:cool:.Tak tak w tamtym roku odkryłam siwe pasemko i złapałam doła...a było to w okresie ciazy z Xavciem...niezle 30 tka na karku i siwa starucha ze mnie.
.
mr ja pierwszego siwego zauwazylam w tym roku a mam 26 :-)
 
reklama
ja też mam ergonomiczne manduca - w lato było OK, ale teraz już nie noszę, bo nie ma za bardzo możliwości w zimę
ale baaardzo fajne jest to nosidło, no i można do 3 roku życia - potem na plecach
 
Do góry