reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazelaki

Pati4gce

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Styczeń 2022
Postów
814
Witam, czy ktos korzystał może z hamaka do wózka mazelaki? Mam bliźniaczki dwumiesieczne i 1,5 roczna córkę dlatego szukam rozwiazania, bym mogła wyść z tą moja całą 3 na spacer. Hamak jest dość drogi, a używanego nie umiem znaleźć, także jeśli ktokolwiek korzystał to proszę o opinię.
 
reklama
Ja zakupiłam taki około dwa tygodnie temu i szczerze polecam. Super sprawa, mam córki 2 miesięczna sobie śpi w gondoli a starsza 3 latka zasypia w hamaku podczas spaceru. Jedyne co to trzeba pilnować wózka, żeby się nie "gibnął" do tyłu.
 
Ja zamówiłam, czekam na paczkę. Jeszcze nie wiem jak się sprawdzi, bo maleństwo jeszcze w brzuszku. Moja córka ma 2 latka i dostawka dla mnie jest właśnie nieporęczna, można znaleźć takie z krzesełkiem (bo te na stojąco to bezsens jak dla mnie, bo dziecko i tak nie odpocznie) ja jestem wysoka więc mi by dostawka bardziej przeszkadzała niż hamak. A boczną dostawka już będzie utrudniała poruszanie się w sklepie a już przy wózku bliźniaczym to całkowicie wydaje mi się niemożliwe.
 
reklama
Ja zamówiłam, czekam na paczkę. Jeszcze nie wiem jak się sprawdzi, bo maleństwo jeszcze w brzuszku. Moja córka ma 2 latka i dostawka dla mnie jest właśnie nieporęczna, można znaleźć takie z krzesełkiem (bo te na stojąco to bezsens jak dla mnie, bo dziecko i tak nie odpocznie) ja jestem wysoka więc mi by dostawka bardziej przeszkadzała niż hamak. A boczną dostawka już będzie utrudniała poruszanie się w sklepie a już przy wózku bliźniaczym to całkowicie wydaje mi się niemożliwe.
Tez zamowilam. Bo teraz sie czuje wieźniem w mieszkaniu. Musze czekac az mąż skończy prace, zeby gdzieś wyjść. Z tym hamakiem wiąże duże nadzieje ale jak moja córka zareaguje ciężko powiedziec.
 
Do góry