reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Agnieszka ;-)

My dzisiaj z rana poszliśmy do lekarza... Bo znowu podwyższoną temperature Maja miała, chociaż w nocy był spokój. I tak jak podejrzewałam trzydniówka... Bo mała zdrowa jak rybka! Teraz nie gorączkuje...śpi smacznie :)

Ja z Jakubkiem niedawno wróciliśmy z zakupów... Brrr a ile ludu na mieście... Ale ozdoby są, torcik, ciasto, słodycze i przekąski są, napoje, Picolo jest... itd itp... Mamusie mają winko :D A tatuś jak zobaczy tyle kobiet i dzieci pewnie gdzieś do kolegi się zmyje hehehe. Żeby dużo pracy nie było dzieci mają jednorazową zastawę :D

Teraz tylko Maja wstanie i zaczynamy przygotowania :)
O 16 startujemy :) Dwoje dzieci nie może przyjść...więc po niedzieli znowu wizyty spóźnialskich :D
 
reklama
Marta03, spóźnione życzenia urodzinowe dla Jakubka i udanej imprezki!!:)

My dziś z Alexem urządziliśmy sobie dzień sprzątania. Alex dzielnie pomagał a najbardziej podobało mu się wylewanie wody z wiadra przy myciu podłogi:) Potem odbyliśmy krótki spacerek i teraz czekamy, bo o 20 przychodzi do Alexa ciocia:)

Agnieszka, trzymam kciuki za pogodę w Iławie. Mam nadzieje, że przywieziesz słońce ze sobą w tym lipcu, bo u nas na razie pogoda w kratkę:)

Pozdrowienia dla Mazurskich Mamusiek:)
 
Witajcie!!
Ale sie wyspałam... Maluchy wstały o 7:30 :)

Kinderparty udane na całej linii!! Nawet nie myślałam, ze tak fajnie wyjdzie :tak:
Jakubek zadowolony bardzo...

Wczoraj popołudniu Mai zeszła temperatura na dobre! Dzisiaj wstała z wysypką!!
Więc mamy winowajcę... Trzydniówka czarno na białym :tak:

I taka jestem podbudowana jak już wiem co tej mojej Myszce dolegało :)

Teraz mąż poleciał po pieczywo... I po śniadanku zbieramy się za miasto...
Skoczymy chyba na pokazy samolotowe i może do kina...

Buziaki dziewczyny i do spisania!!
 
Witajcie Mamusie:)
Marta super że imprezka udana najważniejsze że mały solenizant był zadowolony:tak:
Buziaki dla Mai by jej szybko wysypka zeszła :)
Marta 28 a gdzie Ty się kochana podziewasz buziaki dla Oli :)
Kasiu buziaki dla Aleksa :)
Agnieszka już się chyba nie możesz doczekać urlopu:) Trzymam kciuki by Wam pogoda dopisała !!!
Bietka co u Was buziaki dla Marylki:)
Agnieszka buziaki dla Bartusia:)
Aniaa jak Twoja dzidzia mam nadzieje że wszystko ok buziaki:)
Teśka jak się czujesz Nasza ciężaróweczko odpoczywaj jak najwięcej:)
Słoneczka życzę wszystkim :-)
 
Witajcie mazureczki kochane !neciu no wlasnie odpoczywam duuuzo i niezaluje bo w sumie i tak niemam sily na nic,tylko sprzatac to posprzatam bo dla mnie to mus ,oczywiscie i ugotuje obiad i jakies drobne zakupy zrobie ,ale ogolnie to bym najchetniej lezala ,spala i najlepiej zeby wszystko samo sie zrobilo :-Dpodobno przed nadchodzacym porodem nachodzi przyplyw energi to jesli wg tego to jeszcze preeedko nie urodze:laugh2:a i objawow za bardzo niemam zadnych ,ani bolesnych skurczy ani zaden czop mi niewyplywa ,twaqrdnieje mi czasem brzuch ale to raczej nie sa te skurcze porodowe ,nieznam sie i ciekawe czy je odroznie jak przyjda naprawde ...:eek:ale tak juz bym chciala byc po ,sama siebie nakrecam i dlatego pewnie mi ten czas dlatego sie tak dluzy...przepraszam ze nie odnosze sie do postow ale ja tak na szybkosci tylko ,bo normalnie za dlugo na kompie niemoge usiedziec ,wiec tylko pozdrawiam wszystkie mamusie i ich pocieszki !!!
 
Teśka na pewno rozpoznasz skurcze porodowe :) chyba że u Ciebie będzie jak u mnie w drugiej ciąży po prostu odejdą Ci wody to wtedy już na skurcze nie ma co czekać tylko myk do szpitala :)
 
Kinga fajnie, że wpadłąś po tak dlugim czasie, szkoda że tak krótko;)
Teśka pamiętam jak leżałam w nocy i się zastanawiałam czy to te skurcze czy nie, czy jechać do szpitala czy nie haha... jak się zdecydowałam to już ledwo doszłam do samochodu:)
tego bólu się nie da przeoczyć;) ale trzymam kciuki, żeby bolało jak najmniej...
Necia dziękuję za pamięć:) u nas chyba cały czas trójki wychodzą... masakra jakaś. małą w buzi smok albo palce albo coś gryzie i płacze...:( biedna taka jakaś... bawi się bawi a nagle płacze i rączki do buzi.
Marta fajnie że imprezka sie udała:))
 
Witajcie niedzielnie!!
My dzisiaj mieliśmy skoczyć nad morze ale jakoś taka pogoda licha...
Chłopcy grają jak zwykle w ps... Nie pozwalałam, ale sobie miejsca znaleść nei mogli... Mała Biedroneczka śpiocha...
Ja biorę się za obiadek, żeby mieć już wolne popołudnie, bo pewnie się gdzieś wybierzemy na kawkę, czy nad jeziorko :)

Necia dziękujemy. Dzisiaj mała wstała z leszcze większymi plamkami...całą ją zsypało...czekam aż zacznie schodzić :) A jak tam Twoi chłopcy?
Teśka odpoczywaj!! A jak przyjdą już TE skurcze to napewno je rozpoznasz... Lekkie napewno nie będą ale oby jak najkrócej męczyły ;)
Bietka a jak Marylcia?

Właśnie trzeba znowu dziewczyny trochę przywołać ;)
 
reklama
Do góry