reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka po porodzie?

reklama
A ja jestem prawie 5 miesiecy po porodzie a miesiączki ani widu ani słychu. Co nie oznacza że płodności nie ma:) A z miesiączką to może być rożnie- i do konca karmienia i jeszcze dluzej. Nie ma reguły. Mnie jej brak nie martwi-tyle spokoju:) Jak wroci znowu zaczna sie bolesne dni...choc moze to sie zmieni bo po porodzie potrafi:)
 
Ja dostałam 10 czerwca, a urodzilam Natę 18 kwietnia, czyli niecałe 2 miesiace. Nie karmiłam piersią. Lekarz nawet zapisal mi jakieś tabletki, bo powiedział, że jeśli tak do 20 czerwca nie dostanę, to je mam wykupić, bo piersią nie karmię, więc powinnam dostac, i dostałam, nawet bez tabletek.
 
A ja juz jestem prawie 5 m-cy po porodzie a miesiaczki ani widu ani slychu. Ale to nie znaczy, ze plodnosci nie ma. A co do miesiaczki to moze nie byc jej przez caly czas karmienia a moze byc szybko. Ja za nia nie tesknie bo to byly dni bolu. Choc moze po porodzie to sie zmieni
 
ja dostałam jak zaczełam odstawiać małą od piersi, zmniejszyłam ilość karmień i odrazu się pojawiła :tak: A co do płodności Wokatka to ni byłabym taka pewna że nie ma ;-) dużo kobiet tak myślało i ma kolejnego dzidziusia :tak:;-) a co do bólu podbrzusza w czasie okresu ja miałam okropny mdlałam wymiotowałam ból nie do zniesienia prze 3 dni a po porodzie nic :-) i oby tak dalej ...
 
Ja miesiączkę dostałam po 8 miesiacach, a też długo karmiłam malca , więc pewnie dlatego.Najpierw się zamartwiałam czy wszystko ze mną w porządku bo tak długo jej nie ma. A jak dostałam ....to zatęskniłam za jej brakem;-)A co do płodności - Gosia - zgadzam się - leżałam po porodzie na sali z jedną taką, która chyba się własnie na to nacięła:-)
 
A co do płodności - Gosia - zgadzam się - leżałam po porodzie na sali z jedną taką, która chyba się własnie na to nacięła:-)

ja tez znam kogoś takiego karmiła piersią i twierdziła że w tym czasie nie może zajść w ciąże bo okresu nie ma :tak: a po 3 miesiącach przejrzała na oczy :-D

a co do pierwszego okresu po ciaży to ja miałam dosłownie jedną kropelkę;-) i nieraz nawet można nie zauważyć :no: następny juz był ok :tak:
 
Ja mam odwrotnie:-( Pierwszy był ok, a następne jakieś dziwne. Bardziej to przypomina plamienia.Nie wiem czy to dlatego że organizm się przystosowuje czy może stres. Niedawno przeprowadzka, nowe miejsce....Ech. Muszę iść, ginekologa pomęczyć;-)
 
reklama
Pierwsza miesiaczke dostalam rowno 9 miesiecy po porodzie.Oczywiscie karmie piersia.Niestety nastepna juz sie zbliza:wściekła/y:.Zawsze mialam bolesne miesiaczki i ta pierwsza po porodzie tez taka byla:-(.
 
Do góry