reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka

Daga1995

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Październik 2020
Postów
194
Hej dziewczyny, od poradu miałam już dwie miesiączki 25 marca i 27 maja, były normalne, jakoś 18/19 kwietnia dostałam mocnego bólu jajnikow i podbrzusza ( przed ciąża takie bóle miałam przy owulacji potwierdzonej) i do dziś nie dostałam miesiączki, przed ciąża cykle miałam między 29 a 34 dni, czy to normalne takie wahania cyklu? Ciąże raczej wykluczam. Piersi nie bola ani nic ale dostałam wyprysków na twarzy. Jak to było u was po porodzie?
 
reklama
Mogą być wahania ja też raz dostałam po 25 dniach a raz po 31. teraz już się zaczyna stabilizować mniej więcej co 26 dni a przed porodem miałam co 28 dni zazwyczaj. A jak tam maleństwo ile już ma?
 
Mogą być wahania ja też raz dostałam po 25 dniach a raz po 31. teraz już się zaczyna stabilizować mniej więcej co 26 dni a przed porodem miałam co 28 dni zazwyczaj. A jak tam maleństwo ile już ma?
Bartek już ma 3 miesiace +8 dni urodzeniowych/ miesiąc + 17 dni korygowanych, ładnie się już uśmiecha, odwzajemnia uśmiechy, zaczyna powoli coś wyduszać z siebie przy uśmiechu, ssie rączki, slini się i tylko leżenie na brzuchu wchodzi w grę, prócz problemów kardiologiczych i przepuchliny pachwinowej obustronnej oraz konieczności ponownego pocięcia wiezidelka jest wszystko dobrze, dziękuję że pytasz
 
Bartek już ma 3 miesiace +8 dni urodzeniowych/ miesiąc + 17 dni korygowanych, ładnie się już uśmiecha, odwzajemnia uśmiechy, zaczyna powoli coś wyduszać z siebie przy uśmiechu, ssie rączki, slini się i tylko leżenie na brzuchu wchodzi w grę, prócz problemów kardiologiczych i przepuchliny pachwinowej obustronnej oraz konieczności ponownego pocięcia wiezidelka jest wszystko dobrze, dziękuję że pytasz
No to już duży chłopak 💗 bardzo się cieszę to super wieści
 
Hej dziewczyny, od poradu miałam już dwie miesiączki 25 marca i 27 maja, były normalne, jakoś 18/19 kwietnia dostałam mocnego bólu jajnikow i podbrzusza ( przed ciąża takie bóle miałam przy owulacji potwierdzonej) i do dziś nie dostałam miesiączki, przed ciąża cykle miałam między 29 a 34 dni, czy to normalne takie wahania cyklu? Ciąże raczej wykluczam. Piersi nie bola ani nic ale dostałam wyprysków na twarzy. Jak to było u was po porodzie?
A karmisz piersią? Bo to w sumie sporo zmienia. Ja karmiłam 2.5 roku i przez ten czas miesiączka to był totalny random. Pierwszą dostałam ok 3 miesięcy po porodzie. Kolejną dopiero po roku. Potem jeszcze przez rok była bardzo nieregularna, raz 28 dni, raz 40 dni. Nigdy nie wiedziałam kiedy się jej spodziewać 😂 Ginekolog mówiła, że przy karmieniu tak może być i że wszystko jest ok. Od zakończenia karmienia mam znowu jak w zegarku.

Jeśli nie karmisz, to nie mam pojęcia, kiedy powinna się ustabilizować ;)
 
Do góry