reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko krowie dla niemowlaka

A

Agn!eszka

Gość
Czy robiąc posiłek dla rocznego dziecka na mleku krowim powinnam rozcieńczyć mleko woda żeby uniknąć biegunki? Słyszałam, że mleko z wodą miesza się w proporcji 7:3 (70% mleka 30% wody)? Jakie najlepiej wybrać mleko? 2,5%? Mikrofiltrowane?
 
reklama
@olka11135 usunelam to, możesz przestać się wściekać 🤣🤣🤣🤣✌ na swoje usprawiedliwienie napisze że ta pierwsza skończyła 18lat i nie jest upośledzona przez to 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ale co ja tam wiem 🌹

Ups jakos w ogóle zupełnie nie pomyślałam o Twojej córce. Możliwe że dlatego iz nie jest pępkiem świata. Zdecydowanie bardziej szkoda mi było cielaków 😉 stąd moja reakcja
 
Rozumiem że sama mleka też nie pijesz i zwierząt też nie jesz 😊 i po co taka zgryźliwość 😊

Oczywiście. Cala rodzina nie jemy produktów odzwierzecych. Kotów i psów też nie jadamy 😉 więc dlaczego miałbym krzywdzić inne zwierzęta?

Mleko krów jest dla cieląt. Prosta sprawa. Nad czym tu dywagować
 
reklama
Czy robiąc posiłek dla rocznego dziecka na mleku krowim powinnam rozcieńczyć mleko woda żeby uniknąć biegunki? Słyszałam, że mleko z wodą miesza się w proporcji 7:3 (70% mleka 30% wody)? Jakie najlepiej wybrać mleko? 2,5%? Mikrofiltrowane?
Nie slyszalam o takim mieszaniu, może wystarczy kupowac te z mniejszą zawartością tłuszczu? Tak jak ktoś wcześniej napisał, mleko krowie po 13 miesiącu życia. My używamy mleko owsiane, Synek ma 6 miesięcy.
 
Do góry