reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko modyfikowane - kiedy, ile, jakie?

Candia Mamo Rosne jest dla dzieci 1-3............a czekoladowe i truskawkowe to zwykle mleko tylko ze smakowe...........................radze czytac co pisze na opakowaniu bo ono nie jest to samo co Mamo rosne
 
reklama
Candia Mamo Rosne jest dla dzieci 1-3............a czekoladowe i truskawkowe to zwykle mleko tylko ze smakowe...........................radze czytac co pisze na opakowaniu bo ono nie jest to samo co Mamo rosne

tak, wiem, że jest dla dzieci 1-3, co nie znaczy, że nie mogę ich dawać dziecku 6 letniemu, jeśli wypija kubek dziennie.
Dlatego zapytałam na forum na małych dzieci, bo w części dla starszych, pewnie nikt by mi nie odpowiedział.

A co do smakowych- tak, zauważyłam, że to mleko niemodyfikowane, ale dziękuję za czujność :))) czytam opakowania wybitnie uważnie.
 
Do góry