reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko modyfikowane - kiedy, ile, jakie?

Witam mam do sprzedania 2 pełne, nie otwierane opakowania mleczka w proszku Bebiko 1. oba maja date waznosci wyznaczona do 29.10.2011r..
Powod sprzedazy: moja mala jest alergikiem i musiala przejsc na bebilon pepti. ;)
jesli ktos chetny, prosze o kontakt : sumislawscy@vp.pl ;)
pozdrawiam ;]
 
reklama
Hej,
mam do Was pytanko ws mieszanek. Moja córeczka skonczyla dzis 2 miesiace i jest od ponad miesiaca na mieszance gdyz ja stracilam pokarm. Mała słabo reagowaa na mieszanke Nestle NAN Active 1, wiec pediatra kazal nam zmienic mleko na Nestle NAN HA 1 i wszystko bylo ok do teraz...nagle mała zamiast jesc wiecej okolo 130 -150 ml na kazde jedzenie okolo 6-8 razy dziennie, ona je po 60-70ml i nie chce wiecej nawet jak jej sie odbije,nawet jak odczekamy 15-20 minut,poza tym ma nagle boleści brzuszka (koleczki):no:.Pediatra zaleca zmiane mieszanki na inna np Bebilon HA,gdyz moze małej juz nie smakuje Nestle NAN HA. Czy ktos moze mial podobne doświadczenia?
Dzieki
Aga:-)
 
Kochana mieszanka to jest mleko krowie + woda + cukier... takich rzeczy w naszych czasach to się raczej nie podaje...

A to o czym piszesz to mleko modyfikowane...

Moje dzieci też Nan nie tolerują... Bebilon się sprawdził przy starszej córce :)
 
Hej,
mam do Was pytanko ws mieszanek. Moja córeczka skonczyla dzis 2 miesiace i jest od ponad miesiaca na mieszance gdyz ja stracilam pokarm. Mała słabo reagowaa na mieszanke Nestle NAN Active 1, wiec pediatra kazal nam zmienic mleko na Nestle NAN HA 1 i wszystko bylo ok do teraz...nagle mała zamiast jesc wiecej okolo 130 -150 ml na kazde jedzenie okolo 6-8 razy dziennie, ona je po 60-70ml i nie chce wiecej nawet jak jej sie odbije,nawet jak odczekamy 15-20 minut,poza tym ma nagle boleści brzuszka (koleczki):no:.Pediatra zaleca zmiane mieszanki na inna np Bebilon HA,gdyz moze małej juz nie smakuje Nestle NAN HA. Czy ktos moze mial podobne doświadczenia?
Dzieki
Aga:-)
ja daje dsynowi NAN zwykły
a pokusilam sie na NAN Active i nie tolerował tych bakterii w tym:tak: wróciłam spowrotem do wykłego nanu i jest ok:tak:
 
Moj Kubus byl na Humanie 1, potem na 2 z prebiotykiem, potem na 3 jablkowym a kiedy cena mleczka wzroslaaaaaaa bardzo (bo o 6 zl w Realu, gdzie robimy zakupy) super sprawdzilo sie Bebiko. NAN nie tolerowal.
 
Kobieta zmienną jest J.
Dziecku smaki i upodobania zmieniają się tak jak i dorosłemu.
Jeśli chodzi o wybór najodpowiedniejszego mleczka dla twojej pociechy trzeba próbować. Każde mleko jest inne jedne mleka są przy skłonnościach do kolek, przy skłonnościach do ulewania, hipoalergiczne, mniej lub bardziej kaloryczne. Musisz protestować, kolki w tym wiek wynikają z tego że kształtuje się układ pokarmowy, mogą wystąpić np. jeśli dziecko je zbyt łapczywie i z mlekiem łyka powietrze.
Jeśli nie jesteś wstanie podać więcej mleka sugeruje mleko bardziej kaloryczne BEBILON
 
sprzedam bebilon comfort 1 (5puszek)!!!
hei szukam kogos kto by kupil ode mnie mleko modyfikowane bebilon comfort 1. mam w domu 5 nieotwartych puszek tego mleczka poniewaz kupowalam na zapas a nestety po wizycie u lekasza mojej corci przypisano inne mleczko bo wykryto ze ma skaze bilakowa i nie wiem zupelnie co mam z tym kupiomym mleczkiem zrobic. termin prxzydatnoisci jest do 2011roku jesli jest ktos zainteresowany piszcie!! pozdrawiam!!
 
reklama
Do roku z kawałkiem mój syn był piersiowy, potem próbował różnych modyfikowanych, ale mu średnio pasowały w postaci czystej, dlatego pił kakao.
Teraz trafiłam na mleko firmy Candia - Mamo rosnę i mu przypasowało. Ma ten plus, że jest płynne, czyli ponoć mniej przetworzone niż proszkowane.
A i ma też smaki czekoladowe i truskawkowe i z czystym sumieniem mogę je polecić ;)
 
Do góry