reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode Żonki :D

jestem mężatką już około 5 lat ;) mamy już maleństwo, nazywa isę jasiek i ma póltora roku :)
wiadomo były rozstania, powroty między nami :) jednak jest okey.
Mój mąż jest mundurowym, uczestniczy w wielu akcjach humanitarnych, rzadko się widujemy
 
reklama
dzieckowita witaj rzadkie spotkania z mezem nie sa takie zle ja zyje na podobnej zasadzie i jest mi tak lepiej niz jak jest czesto w domu, lepiej sie tak dogadujemy

w miescie pada snieg ponoc mocno u mnie w lesie tylko albo az snieg z deszczem, ale jest tak ciemno, ze bez swiatla sie nie da siedziec, nie chce mi sie dzis nic, pije kawe ale watpie, ze mnie ona obudzi... najmilej by bylolezec caly dzien pod koldra ale tak sie nie da heh
 
Witam!
Madlen zobaczysz będzie dobrze :tak:
A co do komunii to na pewno poprosze moich rodziców żeby coś ugotowali np. bigos albo coś, teściowa na miejscu to też pomoże. Torta zamawiam u koleżanki, bo piecze na zamówienie, a komunijne robiła ostatnio 2 lata z rzędu dla swoich chłopaków, jeszcze sąsiadka mi ciacho upiecze, bo ja jej rok temu piekłam.
Najbardziej mnie zaskoczyła moja koleżanka (ta co idę do niej na wesele) oznajmiając że ona na komunii będzie czy ja chcę czy nie, bo przecież musi mi ktoś pomóc w tym wszystkim :-)
I tak teraz nie wiem, dać im normalnie zaproszenie skoro przychodzi pomagać ? No bo jak zaproszę jak gościa to nie wypada, żeby pomagała. no nie wiem :baffled:

Dzieckowita witaj :-)
Ja z moim K. widuję się tylko w weekendy, bo pracujemy na 2 różne zmiany. I przyznam, że już się przyzwyczaiłam do takiego układu.

U nas dzisiaj pogoda szaleje. Na przemian słońce, deszcz, wiatr, znowu słońce, potem grad, słońce i nagle śnieg :szok:
 
edysiek ja bym dala zaproszenie

a ja posprzatalam dzis chalupke, zrobilam pycha obiadek i tak sie zastanawiam jakie to my mamy Swieta za tydzien heh bo u mnie taki widok z okna jest: heh
laugh.gif


 
Dzięki dziewczyny, ze mną trochę lepiej. Wczoraj trochę z siebie wyrzuciłam do Małżowego i przynajmniej wie o co mi chodzi. We wtorek mam wizytę u psychologa. Trochę jak wariatka się czuję :/

Edysiek dalej zumbujesz ? Ile ważysz ? Super, że tak przed Komunią Angeli Ci się udało dojśc do siebie.
Martusia u nas mniej śniegu, ale też niestety spadł - jakiś obłęd... Dacie radę, Ty jesteś twarda kobita ! Zdrówka dla Oliwci, a jak Ty się czujesz ?
Madlen a komu masz smęcić ? ;-) Mnie też bolał brzuch jak na @ i tez panikowałam, to normalne ;-) Cudowne Boże Narodzenie w tym roku będzie :-) Powiem Ci, że mnie się trochę podoba takie podejście w Irlandii i Anglii do ciąży. Prawda jest taka, że to położna powinna całą ciążę prowadzić, a u nas ta położna jest tak trochę na uboczu, dopiero przy porodzie ma swoje "5 minut" ;-)
 
MamaBoo dzieki, jak ja sie czuje hm nawet nie mam czasu sie nad tym zastanawiac, Oliwka mi w tej ciazy dostarcza tyle atrakcji heh, a ze jestem sama z nia wiec caly czas wypelniony, najpierw m,iala ospe, potem luzne zeby heh teraz zapalenie pluc, no i masakra u nas z kasa,ale tak jak mowisz staram sie byc silna, co nas nie zabije to nas wzmocni, trzeba miec nadzieje na lepsze jutro, oby tylko Oliwka w szpitalu nie wyladowala
a Twoj Tymon ma juz pol roku heh ale ten czas szybko leci
 
Kobiety gdzie jestescie ??? Klapy w dupe sie należą :-) :tak: pisac wolna chwila choc glupie dzien dobry dwa bobry :-D


Niech Ci jajeczko dobrze smakuje,
bogaty zajączek uśmiechem czaruje,
mały kurczaczek spełni marzenia,
wiary, radości, miłości, spełnienia.

Zdrowych,pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary,nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja!
 
reklama
Do góry