reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młodsze rodzeństwo dla majowego dzieciaczka:)

paulinka88

Mama Mikołajka i Marcelka
Dołączył(a)
29 Listopad 2011
Postów
3 306
W związku z tym, że coraz więcej z nas myśli o kolejnym dziecku lub spodziewa się młodszej pociechy zakładam temacik, gdzie będziemy mogły gadać o postępach w staraniach, o ciązy itp:)

No więc my możemy się już starać:) Czekam na @, która ma być prawdopodobnie w piątek, a potem działamy:) Niedługo minie 10 miesięcy od kiedy podjęliśmy decyzję o drugim maleństwie, a tu nadal nic... Mam nadzieję, że niedługo Wam się pochwalę dwoma kreseczkami:)

Witamy na świecie!!:)

Natalkaa- maj 2013- Amelia - siostra Oskara i Oliwiera
Jeanta- wrzesień 2013- Alice - siostra Neli
Gia- 12 listopada 2013- Karina Blanka- siostra Gabriela i Huberta

Agasim- 8 lutego 2014 Dominik - brat Beatki
Katasza- 14 marca 2014 - Alicja Elżbieta- siostra Uleńki
Yolanta- 15 kwietnia 2014 - Alexander- brat Garbysia

Paulinka88- 24 kwietnia 2014- Marcel Jakub - brat Mikołajka
Marisamm- 26 maja 2014- Marcelina Alicja- siostra Tymka
Kasiula222- 6 czerwca 2014- Zuzanna - siostra Adasia

She84- 27 czerwca 2014 Anna Helena - siostra Stasia
Martusia- 10 września 2014 Blanka- siostra Oliwierka
Annte- 6 listopada 2014 Adam i Maja- rodzeństwo Ninki
Tynka- 9 listopada 2014 Matylda- siostra Mileny i Kubusia
Ewusia1986- styczeń 2015

Wikasik- maj 2015 Gabriel Maria brat Roberta
natalkaa- 28 wrzesnia 2015 Lilly- siostra Oskarka, Oliwierka i Amelii
Fiore- 28 pazdziernika 2015 Anastasia- siostra Vanessy i Leonardo
Aksmobulka- 22 stycznia 2016- Kornelia siostra Martynki



W drodze:)

DrAsia- maj 2016
Aniag78- lipiec 2016




Staramy się:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Paulinka88 trzymamy kciuki za Was &&&& :)
Mi tez gdzies przechodzi mysl o drugim dziecku ale jakos ciezko sie świadomie zdecydowac, mi moze łatwiej ale T. nie chce :(
 
Oj raczej nie da rady...jest wykończony Olka, nieprzespanymi nockami itd :( fakt jest taki ze mała jest bardzo "wymagajacym" dzieckiem, non stop trzeba miec oczy dookoła glowy zeby czegos nie wywinęła. Pewnie za jakis czas rozpoczniemy starania, ale wole jednak poczekać, zeby był gotowy
 
Pewnie, że lepiej czekać- nic na siłę:) Nasz Mikołaj też daje czadu ostatnimi czasy. No i właśnie dlatego chcemy drugie. Po pierwsze Mikołaj uwielbia towarzystwo innych dzieci i wtedy potrafi się sam sobą zająć, a po drugie lepiej "odwalić" wszystko za razem, a potem mieć spokój:)
 
Paulinka, dzięki za temat!

Oisiaa, przyjdzie czas, że oboje zapragniecie drugiego dziecka! Nic na siłę, jak pisze Paulinka! Oboje musicie być gotowi.

A my już czekamy na wyniki. Pierwszy próbny cykl odpadł, bo jakoś mało się staraliśmy chyba, a ten miniony mam nadzieję, że trafiony. W czwartek będę testować, jak wynik będzie pozytywny, to będę miała super prezent dla R. na urodziny, a jak nie, to będę pić browarka na urlopie i starać się dalej.

Powodzenia Majóweczki!
 
To i tu się ujawnię :) Dzisiaj zaczynam 8 tydzień, wstępny termin mam na 18 marca więc między dzieciakami będzie 22 miesiące różnicy. Na razie z suwaczkiem się wstrzymam, czekam na wizytę 20 sierpnia i wtedy będę już coś więcej wiedziała. Na pierwszej wizycie byłam 20 lipca. Serduszko ładnie biło ale był też krwiak w macicy. Zobaczymy czy się wchłonął.

Zaglądałam na marcówki 2014 ale jakoś nijak tam jest więc zostaję z Wami :)

Ps. Jeśli dobrze liczę to 5 jestem ja ;-) Pierwsza była Natalia, potem Żaneta, Ilona, Agasim i ja. Czekamy na kolejne :-) (przez fb zapominam nicki ;-))
 
reklama
Katasza jeszcze raz gratuluję:) Wszystko na pewno będzie dobrze:) O Agasim nie wiedziałam... Gdzieś ją przegapiłam:) Teraz kolejne dwie staraczki to kasiula i annte, no i ja ale dopiero pierwsze testowanie za miesiąc:)

Aha Annte jak test?
 
Do góry