reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moderator by nam się chyba przydał...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jestem za, i uważam że na siłę uszczęśliwiać nikogo nie można, więc jeśli któraś z Was jest chętna to sprawa się sama wyklaruje :-)
 
reklama
co do kandydatow to ja tez widze NAT, powinni jej placic za to! a co!!!! a co do pisania postu pod postem to nie uwazam zeby to byl ciezki grzech tymbardziej ze non stop tak nei piszemy.
 
DZIULKA ale po coś jednak sa te zasady ;-) fakt, faktem moderator nam potrzebny. NAT co Ty na to? :-):-p
 
Mam podobne zdanie do Roxi:tak:- w sensie,że i tak sobie radzimy nawet nieźle bez;-).No,ale dla porządku jakiś by się przydał.Tez nie chciałabym nikomu nic na siłę "wrzucać",ale....Nat...:sorry:;-)....
Co do "martwych " wątków"- do lamusa z nimi (czyli archiwum,szkoda na śmietnik ;-):-)).
Post pod postem jakos mnie akurat szczególnie nie razi,bo zazwyczaj są to w miarę uzasadnione przypadki...zresztą nieliczne,więc takich formalnych spraw bardzo bym się nie czepiała;-) .
W ogóle to za wielkich wymagań przyszłemu "modowi" nie powinnyśmy stawiać;-)- bo nikt nie lubi "biurokracji" i odwalania żmudnej roboty w sensie pilnowania- dorosłe jesteśmy i jakoś dawałyśmy radę do tej pory,więc mam nadzieję,że tak zostanie.Ale tak czy inaczej powinnyśmy moderatora miec,bo nigdy nie wiadomo,kiedy byłby potrzebny.
 
Ja jk najbardziej jestem za natolinką jako naszym moderatorem. I również proszę o archiwizację,a nie wyrzucanie wątków,które już "martwe".
 
a nat milczy i milczy...weź no uszczęśliw lud kobito :-p :-) :-D

przydałaby się jeszcze jedna osoba bo zawsze we dwie raźniej, no i będą się dziewczyny uzupełniać. któraś jeszcze jest dostępna i chętna ;-) ?

ja mam kilka typów ale nie chciałabym na siłę..myślałam o kilku osobach, które często się pojawiają i aktywne są..
 
Dziewczyny to nie jest tak, że ja jakoś pragnę tego i dążę do tego, żeby być moderatorem (szczególnie po doświadczeniach z opiekowaniem się grupą... :baffled:), nie wiem też czy "technicznie" się do tego nadaję. Nie mniej dziękuję tym, które o mnie pomyślały. Ja uważam, że dobrze sobie radzimy bez moderatora, ale, że te osoby, które w teorii nimi teraz są to nie powinny już nimi być nawet teoretycznie. I generalnie mogłabym spróbować podjąć się tego.

ooo, Alicja, napisałam przed Twoim wywołaniem ;-)
 
nat prawda jest taka ze potrzebny jest łącznik między użytkownikami a adminami bo nigdy nie wiadomo kiedy coś trzeba będzie przekazać, zgłosić. Dlatego ja uważam ze czynny moderator jest jak najbardziej potrzebny :tak: myśle że sobie doskonale poradzisz w tej roli :tak:

i ponawiam pytanie, kto jeszcze? naprawdę myśle że powinny być dwie, na każdym poforum są po 2 modki...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry