reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój 15 letni syn powiedział mi dzisiaj, że jest homoseksualistą

gucia.stecia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Grudzień 2021
Postów
21
Witam. Siedzę i biję się z myślami. Jakieś 2h temu syn powiedział mi, że ma chłopaka. Wyszedł z domu, zwykle czas spędzał w domu więc już było to dla mnie niespotykane a on nie chciał mi tego chyba też powiedzieć twarzą w twarz. Ja zapewniłam go, że jest ok i żeby przyjechał do domu, przyjechał z nim, żebyśmy się poznali. Wszystko trwało krótko, posiedzieli z 15 minut u syna ale poprosiłam, żeby zakończyli spotkanie bo chciałam z synem porozmawiać, sam na sam. Mam mętlik w głowie. Czuję strach, o to co będzie, o syna, o ten brak tolerancji. Wiem to od 2h ale ciąży mi to okropnie. Nie mam komu o tym powiedzieć. Syn nie chce aby mówić mężowi, mąż bywa różny, nie jest jakiś nietolerancyjny ale nie wiem jak zareaguje jak będzie tą sytuację miał w domu. I tak siedzę i męczę się z tą informacją sama. Nie wiem co mam dalej robić, jak się zachowywać, staram się normalnie ale .... Ciężko mi jest. Jemu pewnie też. Nie wiem co robić.
 
reklama
Moze sa jakies grupy rodzicow na fb ? Poczatku napewno sa najtrudniejsze. Fajnie, ze pokazalas mu, ze jest ok. To bardzo wazne by mial wsparcie, mimo wszystko swiat jest pelen nietolerancyjnych ludzi. Napewno nie jest Tobie latwo ale powiedzial wlasnie tobie, Ufa ci to juz swietna wiadomosc.
Moze meza trzeba jakos na to przygotowac, moze musisz Ty Z nim pogadac by wrazie czego ochlonal , by nie urazil syna 🤔
Mysle, ze najbardziej pomoga rodzice, ktorzy to znaja, szukaj, napewno sa takie grupy.
Trzymam kciuki byscie sobie wszystko poukladali i byli szczesliwi.
 
Dziękuję. No właśnie tego się obawiam, nie wiem jak on to przetrwa bo jest okropnie wrażliwy. Płakał jak ze mną rozmawiał, bardzo źle mu się ze mną o tym rozmawiało a przecież rozmowa ze mną być może była tą najłatwiejszą. Martwię się bardzo.
 
Dziękuję. No właśnie tego się obawiam, nie wiem jak on to przetrwa bo jest okropnie wrażliwy. Płakał jak ze mną rozmawiał, bardzo źle mu się ze mną o tym rozmawiało a przecież rozmowa ze mną być może była tą najłatwiejszą. Martwię się bardzo.
Skoro tyle miesiecy sie spotykaja to puscily emocje. Moze dla niego to bylo takie uwolnienie. Mysle, ze musisz Z nim duzo rozmawiac, pokazac , ze jestes Z nim . Masz inne dzieci?
 
Skoro tyle miesiecy sie spotykaja to puscily emocje. Moze dla niego to bylo takie uwolnienie. Mysle, ze musisz Z nim duzo rozmawiac, pokazac , ze jestes Z nim . Masz inne dzieci?
Oni się nie spotykali tylko czatowali ze sobą. Syn od roku z nim pisał przez internet, od połowy są parą, tzn. byli taką parą przez internet a dzisiaj pierwszy raz się spotkali "na żywo". Mam jeszcze młodszego syna.
 
Gratuluje postawy, zachowałaś się jak przystało na super mamę.. To trudna sytuacja, dla całej Waszj rodziny. Ale jesteście w tym razem i to jest najważniejsze.. Nasz kraj się zmienia, wciąż wiele jest nienawiści, ale coraz więcej osób mówi temu stop..
Okaz mu wsparcie, bądź z nim w tym.. Traktuj, jakby to była informacja o dziewczynie.. Będzie mu lżej..
 
Póki co, ja też muszę to przetrawić i chyba spróbuję po prostu pozostawić ten temat. Ja muszę przetrawić to co usłyszałam a on, to co mi powiedział. Może za jakiś czas będzie nam się łatwiej rozmawiało o tym. Teraz mam w głowie siano, na serio.
 
Oni się nie spotykali tylko czatowali ze sobą. Syn od roku z nim pisał przez internet, od połowy są parą, tzn. byli taką parą przez internet a dzisiaj pierwszy raz się spotkali "na żywo". Mam jeszcze młodszego syna.
Maja fajny kontakt? Czasem rodzenstwo jest super wsparciem.
 
reklama
Do góry