reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój pierwszy raz...

reklama
Ninja moze Tymonowi znudzilo sie w koncu nocne dreczenie matki i pomyslal ze jak poszla kobita tyrac na zabawki i pieluchy to moze odpusci.Oby :-D:-D:-D
 
Ta, jak ojciec przyjedzie na weekend to chyba będą losy ciągnąć, który będzie ze mną spał... :dry::baffled:
(Choć nie ukrywam, że to bardzo przyjemne z tym gnojkiem spać, jak mnie tak paca po twarzy przy przewalaniu się albo trzyma łąpkę na mojej szyi..:sorry2:)
 
reklama
gratulacje dl małych zębatych i gadających chodziaczków :)

ninja, jakies mamy podobne te dzieci... ja jeszcze jestem twarda i odstawiam pierdołę do łóżeczka, co kończy się wstawaniem po kilka razy. No ale ja nie pracuję, to zupełnie inna sprawa.
 
Do góry