reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Morfologia i inne badania

Megi pozytywnych wyników zatem i oby tak glukoza nie była tak okropna jak dziewczyny pisały :) A ja w sobotę zrobię sobie dzien leniucha :)
 
reklama
U mnie hemoglobina spadła z 12 do 11,5 i moja gin przepisała mi żelazo. Ostatnio często robi mi się słabo więc nie wiem czy to od niskiej hemoglobiny, czy od niskawego cisnienia, czy od pogody czy tak po prostu czasami w ciąży bywa. ;D A może od wszystkiego po trochu :D Resztę wyników mam dobrą, zdziwiona jestem moczem , bo mam kamicę nerkową,a w ciąży wszystkie badania w normie i nic mnie nie boli, nie kłuje w nerce i zapalenia pęcherza (odpukać) nie miałam, chociaż wcześniej przytrafiały mi się często.Nawet alergia w ciąży ustąpiła ( o dziwo!), chociaż zawsze o tej porze chodziłam na maksa zasmarkana ;D,a teraz spokój, mam nadzieje, że juz do mnie nie wróci! :D
 
dziewczyny ja sie ogolnie nieznam co jest co w tych skrotach ale spadlo mi rbc na 3,79.hgb na 12,3.hct na 35,4.wiem tylko ze spadl mi poziom czerwonych krwinek czy to anemia?jutro ide na wizyte powie mi co jest dobrze a co zle
 
Dziewczyny, która miała robione badania na toksoplazmozę, jak się nazywają i ile kosztują? Pilne! :(
 
ja mialam robione panstwowo nie prywatnie wiec nic nie placilam ale takto chyba kolo 100zl ale pewna nie jestem
 
Rene po prostu badania nazywają się test na toksoplazmozę, a kosztują minimum ok 40zł chyba ze znajdziej taniej :)
 
Mycha Ty też miałaś robione te badania??? Widzę, że tylko mi nikt ich nie zaoferował! :( :mad: I jeszcze moja gin nie raczy odebrać telefonu!!!
 
reklama
Renee no miałam ale ja sobie je zrobiłam juz przed ciążą tak sama dla siebie, bo od jakiegoś czasu miałam do czynienia z kotami i obecnie też mam kotkę. Mnie wyszedł wynik dodatni tzn chorowałam już na Toxo przed ciążą. To jest dobrze bo ja już wiem że mam przeciwciała i gdybym znowu się zaraziła to dzidzi nic nie grozi. Ale z drugiej strony dziwię się, bo badanie w kierunku toksoplazmozy tak jak i różyczki chyba większość lekarzy zleca na początku ciązy. Zapytaj swojego albo najlepiej idź i zrób to badanie. Daj znać jaki wynik ;)
 
Do góry