reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mozliwa ciaza?

Dołączył(a)
20 Sierpień 2023
Postów
7
hej dziewczyny, mam pytanie troche z innej beczki. Nie staram się o dziecko, ale na poczatku maja uprawialam seks z prezerwatywa i od tego czasu strasznue sie martwie. Objawy jak na ciaze- powiekszone piersi, wzdecia, czestsze chodzenie na siku, brak apetytu, wrazliwosc na zapachy... Od tego czasu miałam 4 razy okres, zrobilam bete (wyszła ponizej 1), 8 testow negatywnych. Natomiast czuję się inaczej. Byłam tydzien temu u mojej ginekolog i robila mi usg dopochwowe- nic nie bylo. Bylam na usg jamy brzusznej i tez nic. W takim razie czemu mam idealny brzuch ja na 15tc i bola mnie piersi? Mozecie uznac mnie za wariatkę, ale w tym temacie jestem wyczulona. Może któraś z was miała podobnie?
 
reklama
hej dziewczyny, mam pytanie troche z innej beczki. Nie staram się o dziecko, ale na poczatku maja uprawialam seks z prezerwatywa i od tego czasu strasznue sie martwie. Objawy jak na ciaze- powiekszone piersi, wzdecia, czestsze chodzenie na siku, brak apetytu, wrazliwosc na zapachy... Od tego czasu miałam 4 razy okres, zrobilam bete (wyszła ponizej 1), 8 testow negatywnych. Natomiast czuję się inaczej. Byłam tydzien temu u mojej ginekolog i robila mi usg dopochwowe- nic nie bylo. Bylam na usg jamy brzusznej i tez nic. W takim razie czemu mam idealny brzuch ja na 15tc i bola mnie piersi? Mozecie uznac mnie za wariatkę, ale w tym temacie jestem wyczulona. Może któraś z was miała podobnie?
W ciąży nie jesteś.
 
U mnie w 15 tc jeszcze nawet brzucha nie było widać więc nie wiem co Ty tam u siebie widzisz. Idź do psychologa bo nie jest z Tobą dobrze.
 
Idz na terapię, bo rozumiem wciskać sobie ciążę przy spóźniającym się okresie kilka dni. Ale wszystkie znaki na ziemi i niebie, łącze z badaniami mówią Ci ze nie jesteś w ciąży, a Ty swoje. Idz do psychologa
 
Polecam wizyty u gastrologa, ale i psychologa, jak radzą dziewczyny.

Twoje objawy to może być zarówno ciąża urojona, jak i chroniczne zapalenie jelita grubego (wzdęcia).

U mnie to w 30tc ledwie co było widać...
Zazdroszczę 😮‍💨.
Ja kończę 29 tc i brzuch mam, jakbym połknęła piłkę do kosza😅.
 
reklama
Do góry