reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

no to fajnie :-) wie, że mamusia nie może się stresować ;-)

u mnie to co miałoby być, to by było, a że jest Ania, to bardzo się cieszę, zawsze to będzie oszczędność :-p
 
reklama
to więc ja się też pochwalę że już wiem co będzie :tak:
a wiec Orzeszek to Orzeszek a nie Orzeszkowa :-p
i oznajmiam wszem i wobec że będę miała synka!!!!
a oto i on :rofl2:



tylko trochę ma buźkę zasłoniętą bo mam łożysko na przedniej ścianie i dość nisko położone ale tak poza tym wszystko w najlepszym porządeczku :-D
 
BlackWizard, umiemy się ustawić, nie ma co ;-) chociaż u Ciebie to jeszcze jedna wielka niewiadoma :-p

Matajka, jak maluch daje w kość?

Lisi, wspaniała wiadomość, wielkie gratulacje!!! Gratulacje mamusi synusia i synusiowi mamusi!!! ładne zdjęcie :tak:
 
U mnie też, leje się ze mnie pot ciurkiem. Gorąco niesmowite, ale zapowiadają załamanie pogody, zobaczymy. u mnie małe jeszcze nie spią, ale zbliża się pora spania Julki, więc liczę że zaraz padnie, bo jak nie śpi to nie mogę nic zrobic...
 
Dziękuję dziewczyny :-) nawet nie wiecie jak się cieszę chociaż w sumie to dla mnie mogłaby być druga córka bardziej chciałam mieć syna dla chłopa jeśli można tak powiedzieć :-pponieważ ona ma syna który będzie miał już gdzieś z 9 lat ale niestety praktycznie od początku nie ma z nim kontaktu.... i chociaż o tym wcale nie mówi wiem że strasznie za nim tęskni... dlatego może ten da mu choć trochę tego czego nie doświadczył przy Nikodemie....
BlackWizard mnie to uszko też rozczuliło :tak:a na płytce nawet języczek widać ;-) szkoda że 4D miałam tylko na chwileczkę bo to taki mały gratis był :-p
 
reklama
A jak sie czujecie przyszłe mamuśki? dajecie radę przy tym upale? moja gwiazda nie spała dziś wcale w dzień! ło matko...
 
Do góry