reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

Nickie - obiecuję poprawę :-) :-)

joasia79 - wyślij męża na 2h na spacer z córeczką :tak::tak:

Julisia - ja tam miałam przez ostatnie 2 tyg z Bartusiem - budził się o 12, 1, 2, 3 w nocy, różnie, uśmiechnięty, rozgadany i chętny do zabawy a niekoniecznie do spania:no:
teraz już się na szczęście poprawia :-) może to był jakiś skok rozwojowy...

JoL - fajnie, ze macie sukcesy nocnikowe...
ja się martwię, bo my jeszcze niezupełnie odpielu.cho.wani.... :-( :-( :-(


dziewczyny - co polecacie na kaszel?
moi chłopcy męczą się już jakiś czas, myślałam, że samo przejdzie, daję im tylko witaminy oraz syrop prawoślazowy i syrop z babki, a Jaśkowi również clemastinum, bo może to jakieś alergiczne, ale póki co to wszystko nie działą.
Dodatkowo, u Bartka kaszel zmienił się teraz z mokrego na sychy bolący :-(
 
reklama
Jestem i ja:)Cześc dziewuszki.Nie miałamn za bardzo jak sie ostatnio odezwać.W pt kino(film całkiem przyjemny-spodziewałam sie gorszego;-).W sob i nd R był na delegacji,wiec przyjechała do mnie na noc kuzynka i tak sobie raem siedziałyśmy.Pomogła mi zrobić porządaek w szafach.Wory popakowane teraz stoją:cześć do piwnicy,część do oddania komuś a reszta do wyrzucenia.W nd robimy chrzciny a jeszcze nie mamy knajpy załatwionej.R oczywiście jeszcze nawet palcem nie ruszył w tej sprawie.Kosciół,knajpa,wszystko inne jest na mojej głowie a on mi jeszcze wyskoczył wczoraj z tekstem,ze mu termin nie pasuje i czy nie mozna przelozyc na wiosne(jak juz kosciol zaklepany i ciuchy kupione!).Wkurzył mnie tym bardzo,bo to właśnie ze wzgl na niego robimy teraz.Ja chcialam czekac do wiosny i az moja mama wroci z Niemiec.To truli tyłek (on i jego mama),ze trzeba go ochrzcic jak najszybciej,zeby miec z glowy itd.A teraz takie teksty!Boze mam go po uszy czasami!!!Dzis mamy w planach udac sie na obiad do restauracji gdie chce zrobic chrciny,zeby spróbowac co tam daja.
Dzieki dziołchy za rady dot.materaca.Takie z drewnianego łózeczka bylo za duze,ale zamowilam juz na allegro odpowiednie.
Emilia-jeny biedne te Twoje dziewuszki!Zdrówka życzę!!!!
Dominika-kuba na słaby kaszel dostawał lipomal a na ostry diphergan.
Julisia-masz racje:wiktor był mniejszy od Elizki.Miał 3170.mój kuba tez ma ostatnio cos ze spaniem.od paru dni nie robi sobie w dzien drzemki(normalnie spał 12-14),ale za to o 18 ledwo chodzi e zmeczenia.Chyba jednak wole jak spi w dzien-mozna cos zrbic chociaz.A młody tez spi coraz mniej:tak 2-3 razy po 40 min.
joasia-my mieszkamy w pl i tez nie mamy komu dzieci podrzucic:/moja mama za granica a tesciowa ponad 200 km stad.dasz rade :)
Nickie
-co z tym synkiem sasiadki?cos powaznego?
JoL-u mnie podobnie.komp tylko wlaczony jak kuba spi albo bajki oglada.inaczej nie da mi nic zrobić.wie,ze nie moze dotknać,ale histeria jest za kazdym razem:tak::-D

Dobra spadam,bo wlasnie moj syn po całym dywanie wylał maślankę,ktora wlasnie sobie otworzylam:angry:
 
Hejka
Ja dopiero teraz bo jakos niewiem, wczoraj nie miałam weny by pisac a dzis rano wizyta u dentystki, niespodziewanie zab wyrwany;P myslalam ze mi go zostawi, no ale dobre, do leczenia sie nie nadal bo bylo ponad 4tyg od zatrucia ;] a wtedy nie mialam kasy na leczenie;P
Z Daniela zabkami oki, dzis zakonczone wsio za 3-4mis wizyta kontrolna z danielkiem i Hania :-)
Miki wstał i je marnie obiad ale fakt ze je cos.. ja tez troszke zjadlam obiadu bo zglodnialam ale jakos niewiem,poloze sie zaraz, odpoczne...
Postaram sie zagladac codzien, sorry ze tylko o sobie pisze :*
 
Hej Dziewuszki! Nie ma mnie, bo mam jakiś spadek energii :/ Słońca brak, Olek kuźluje... spacer z nim to mordownia - chyba wyjdziemy dopiero na wiosnę!!! ;)

Oluś ma kryzys z jedzeniem - nie chce jeść obiadów!!! Nawet nie ruszy... choć powiem szczerze, ze przyda mu się trochę schudnąć ;)

Maksio popiśkuje :/ nie jest to regres, ale podejrzewam jakieś przeziębienie. Podaje mu żurawinę i zobaczymy...

Dziś wieczorem na solarium idę, bo może w sobotę na Andrzejki...

zdrówka dla wszystkich chorowitków!!!!

Co do prezentów, to chłopaki dostaną w tym roku - kolejkę drewnianą, ubrania, piżamy, zestaw majsterkowicza, psa interaktywnego, grę bobo budowniczy magic pen, świnkę, która się obżera hamburgerami ;) tyle wiem ;)

Maks_olo no to dobrze, że zostajesz z nami. Swoją drogą to w piękne miejsce się przeprowadzasz. Lubię Bory Tucholskie. Zielono, przyjemnie. Super.
Kochanie, pomyliłaś kierunki ;) będę mieszkała tu Strona Miasta Brodnicy

Maks_olo to mówisz że w końcu odcinasz pępowinę od mamusi :-) dajesz sobie radę z dwoma takimi szkrabami to i z prowadzeniem domu sama sobie dasz wspaniale radę.
Wiem, ze będzie ciężko, ale poradzę sobie, gorzej martwię się o finanse... ;/



JoL - fajnie, ze macie sukcesy nocnikowe...
ja się martwię, bo my jeszcze niezupełnie odpielu.cho.wani.... :-( :-( :-(

dziewczyny - co polecacie na kaszel?
My nawet o odpieluchowaniu nie myślimy ;)
U nas na kaszel - inhalacje z soli i mucoslovanu lub berodualu


Przepraszam, ze tak skąpo, ale lecę do chłopaków, choć i tak są dla mamusi łaskawi ;)
 
Dziewczyny z synkiem sąsiadki tak naprawdę nie wiadomo. Od ponad tygodnia jej gorączkuje. Byłyśmy wczoraj z nim na badaniach krwi, ale ani CRP podwyższone, leukocyty tylko trochę. Być może idą mu zęby, ale zazwyczaj przy zębach jest stan podgorączkowy, a on miał już 39 stopni gorączki. No chyba, że idą mu wszystkie na raz, tak jak mojej Aśce. Jak dotąd nie ma żadnego. No i tak naprawdę to nie ma pewności skąd taka temperatura.

maks_olo no ale to ta Brodnica w kujawsko-pomorskim? Jeśli tak, to aż tak kierunków nie pomyliłam, choć nigdy nie byłam orłem z geografii :-). Nie miałam cierpliwości wejść na linka, który załączyłaś, mój komputer ostatnio bije rekordy powolności.

A u nas. Cóż pobyliśmy tydzień w domku no i znowu Aśka zakatarzona. Po dwóch miesiącach walki od września z katarem u niej wystarczyły cztery dni nad morzem i wróciła zdrowiutka. Tydzień spokoju i znowu. Ona ma chyba alergię na to miasto tak jak ja :sorry:

dominika ja podawałam syrop Dexa Pico.
 
Ostatnia edycja:
joasia79 - wyślij męża na 2h na spacer z córeczką :tak::tak:
niestety takiej opcji nie mam,bo on do pracy przed 11 wychodzi a wraca jak ona już śpi. A rano Mała wstaje ok 8,do 9 sobie razem ściemniamy,potem tatusia kolej na zajmowanie się córcią,ja w tym czasie coś do jedzenia dla niego ogarniam no i ona zazwyczaj po 10 już ma drzemkę pierwszą. A jego 2 dni w tyg które ma wolne to ja pracuje i on wtedy z nią zajmuje.
 
Cześć. Wiem, rzadko tu jestem... ale bywam :-)
Szymuś nadal kupkę robi do kibelka.. ostatnio nawet próbował sam się podetrzeć - efekt - do prania całe ubranie :-)
W niedzielę do południa było OK, po obiedzie Szymuś był cały czerwony i mówi, że dziwnie się czuje, mierzę a tu 39 stopni. Dałam syropek. Wypocił się równo. Później już gorączki nie miał. Na drugi dzień też, ale mówi, że go w buzi boli. Patrzę, a tam przebija się ząb- 21 !!! Szok, mojemu synkowi przebijają się 6. A ponoć mlecznych jest tylko 20. Oznacza to że to już ząb stały? Szukałam coś na necie, ale nie znalazłam. Miałyście też tak u dzieci?
A Asia zaczyna coraz ładniej mówić, nawet coś opowiada, ale pół z tego jeszcze nie rozumiem ;-)
 
maks_olo - to nie pocieszyłaś z tym nocnikiem... :-) A jak Olek widzi Maksa sikającego to nie bierze przykładu?

Jutro idę z chłopakami do lekarza, żeby ich osłuchał....
 
hej

my po lekarzu ok...Darus juz w płucach czysto,kaszel prawie przeszedł..jest git we wtorek powtarzam badania i spokuj Jul tez juz lepiej ale ja nie moge go zostawic nawet na moment....jak ide do kibelka to lezy pod drzwiami i wyje....:/

Nickie-a moge spytac skąt TY dokładnie jestes???bo widze mazowieckie a moze my jakie sąsiadki...a ta gorączka u tego malca to faktycznie dziwnie....a Asia jakies alergii nie ma???

Maks-olo-fajne prezenty beda mialy twoje bąki....ja jeszcze nie wiem co kupimy mam mętlik w głowie...moze jakis laptop dla Darusia ...moze jakies gry...napewno sobie poradzisz po przeprowadzce..trzymam kciukasy...

Dominika-na suchy kaszel ja daje drosetux na mokry mukosolvan albo hederasal...

A ja dziewczyny organizuje dla D prezent na urodziny...niedługo stuknie mu 30-stka...do tego mamy rocznice slubu no i moje urodziny lada dzien....chce wyskoczyc z nim do restauracji i do jakiegos super hotelu z jakuzzi kominkem i pełnym wypasem jak to sie mówi....co prawda tylko na jedna nocke ale mam nadzieje ze sie ucieszy...chociaz on pół zycia w hotelach spedza....
 
reklama
Chłopaki osłuchowo czyści, także nic nowego nie dostaliśmy. Bartusiowi mam tylko włączyć clemastinum, bo może to alergiczny kaszel...
jakby nic się nie poprawiło to mamy się pojawić znów w piątek.

mamaola - mi też za parę dni stuknie 30-stka ;-) :-)
 
Do góry