reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

reklama
Hej dziewczyny.Ja tak na chwilkę tylko z prośbą o radę.Rozgladam sie za sankami dla Kuby.Jak myślicie:czy jest sens kupowania mu pojedynczych na 1 sezon jak za rok beda juz podwojne potrzebne?Moze od razu kupic dwuosobowe?Szukam jakiś fajnych z pchaczem.Moze poleci któras z Was jakis model???Buziaki
 
hejka
magda ja jak juz polecam dwuosobowe, na co pchac sie w jedno ;-)
my mamy takie zwykle ale jak cos to polecam metalowe, drewniane są do d**y! NAJTAŃSZE METALOWE SANKI Z OPARCIEM 2 W 1 SUPER!! (1928238939) - Aukcje internetowe Allegro
ale na allegro widze sporo tych z pchaczem :-)
http://allegro.pl/super-grube-sanki-sportline-pchacz-spiwor-i1927658747.html]
SUPER GRUBE SANKI SPORTLINE + PCHACZ + ŚPIWÓR !!! (1927658747) - Aukcje internetowe Allegro
Napewno cos znajdziesz:-) U nas...ecu napalic i zupe pieczrkowa zrobie... :tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam!

Niemożliwe, ale nocka przespana w całości!!!!!! :) i znalazłam sposób na Olka, że zasypiał sam - zawsze chciał, abym przy nim siedziała - nawet godzinę.... :/ moja mama kupiła taką małą lampkę dinozaura, która zmienia kolory i on się nią bawi i zasypia :)))

Na sobotę umówiłam się do fryzjera, bo idziemy na Andrzejki!!!! Sasakra jakaś ;)

Nickie, tak kujawsko-pomorskie, ale to nie Bory Tucholskie ;) choć Mąż mówił, że tam tez pięknie i zielono ;)
Nie macie innego wyjścia, jak przeprowadzić się nad morze ;)

graz u nas zęby standardowo, więc nie pomogę ;)

Dominiko jak Maks się załatwia, to Olek w tym czasie walczy z pralka, wyrzuca pranie, rozwija papier, wylewa płyn do wanny itd.... ;) jak go posadzę to chwilę posiedzi, ale nic z tego nie wynika...

mamaola, tez myślałam nad laptopem, ale musiały być dwa, ale Oluś jeszcze za głupiutki... pewnie na urodziny już będą bardziej potrzebne :)
fajny prezent szykujesz... myśmy mieli tez kilka razy takie plany, ale nie było gdzie dzieci opchnąć ;)

Magdo, nie że się reklamuję, ale chcę sprzedać nasze sanki bliźniacze... :)

teraz tak pomyślałam po co Ci pojedyncze sanki? przecież młodego w śpiwór wsadzisz i jedziecie :) no chyba, że jeszcze bardzo niestabilny? ale podejrzewam, ze jak spadnie śnieg, to już będzie sobie super mógł siedzieć! ja tak jeździłam ;)
 
Ostatnia edycja:
maks_olo-a one sa z pchaczem?i dawaj mi tu cenę od razu;-)
Liza-własnie!-pieczrakowej dawno nie robilam.dzis jeszcze pomidorowa a jutro kupuje pieczary:)dzieki za natchnienie;-):-)
 
hej

spalismy dzis do 9 masakra....nie lubie tak długo spac bo sie nie moge ogarnac....dzeiciaki dzis takie jak by im kto dodatkowe baterie w tyłki powsadzał....szok....

Maks-olo-ja w kwestii dzieci to z tesciowa sie ugaduje ona chetnie z nimi zostaje...poza tym to w sumie jej pomysł zebysmy kdzies wyszli.....dobry pomysł z tym swiatełkiem.....ja pamietam Darusiowi kupilismy takiego Kubusia Puchatka i cała noc sie swiecil....

Dominika-no to piekny wiek.....podobno zycie zaczyna sie po 30....:)

a u mnie dzis koperkowa.....i gulasz z kurzych cycków....i nalesniki.....

hotel znaleziony.....nad Zegrzem....musze zadzwonic zapytac sie o cene bo mam ograniczone fundusze a tu chce jeszcze D zrobic sexi prezent wiec musze cie wywiedziec co i jak....
 
Hej,
U nas dzień jak co dzień. Dziś wysprzątałam pokój dzieciaków. Zajęło mi to ponad trzy godziny. Tyle tych gratów, a postanowiłam wszystko wynieść, żeby zmyć całą podłogę. Już się ten pokój prosił…

Graz pierwsze słyszę o czymś takim. Może powinnaś się poradzić jakiegoś stomatologa albo ortodonty???

Mamaola mieszkam w Nowy Dworze Mazowieckim. To jest 30 km od Warszawy.
Też zaczynam podejrzewać alergię, ale i tak ciężko będzie ją teraz potwierdzić.
Fajny prezent wymyśliłaś, to się mężuś ucieszy. Może kiedyś podkradnę …
Twoje zdanie „nie lubię tak długo spać…” – chciałabym móc tak powiedzieć. U mnie ostatnio pobudki o piątek, piątej trzydzieści… Doceń Kochana to co masz.

Dominika dobrze, że wszystko ok z chłopakami. Ja 30 kończyłam rok temu.

Magda no właśnie ja się zastanawiam nad zakupem podwójnych, bo w zeszłym roku kupiliśmy właśnie pojedyncze. A teraz Aśka też będzie mogła jeździć, tylko, że mój Kacper wcale sanek nie pokochał.

Liza, maks_olo zazdroszczę przespanych nocek. Czekam na taką z niecierpliwością…

Ja z innej beczki chciałam. Ostatnio na jedynce zobaczyłam, że organizowana jest taka akcja „Szlachetna paczka”. Weszłam na stronę i poczytałam opisy tych rodzin, którym można zrobić paczkę na święta. I mam mieszane uczucia. Najczęściej są to rodziny mega wielodzietne (sześcioro, ośmioro), oczywiście żal tych dzieciaczków, ale zastanawiam się, gdzie Ci rodzice mają głowę. Skoro od początku nie mają gdzie mieszkać i za co żyć, to czy nie można się powstrzymać od seksu, żeby nie płodzić dzieci, których potem nie są w stanie utrzymać, zapewnić im podstawowych warunków do życia. Może to trochę okrutne co piszę, bo w końcu te dzieci są, ale nie miałabym serca patrzeć, jak moje dzieci głodują.
Rozumiem rodzinę, której w pewnym momencie wszystko się wali, bo ktoś zachorował, miał wypadek, zwolnili kogoś z pracy. Ale najczęściej taka ma góra trójkę dzieci.
Nie zrozumcie mnie źle, sama chciałabym mieć gromadkę dzieci, ale mnie po prostu na to nie stać. I nie mi oceniać, choć po części to robię, decyzję o szóstym, siódmym, ósmym dziecku, kiedy nie ma gdzie mieszkać i co jeść. A mówienie o wpadce przy entym dziecku jest dla mnie nieporozumieniem.

Uciekam, bo syn zażyczył sobie jajo na obiad. Pa
 
Dziewczyny zapomniałam...

Może znacie kogoś komu przydałyby się używane buty:
1. zimowe rozmiar 24 dla chłopca raczej. Na dwa rzepy i dodatkowo na suwak, za kostkę.
2. przejściowe rozmiar 23 dla chłopca - kupione w Deichmannie. U nich rozmiarówka jest chyba trochę większa.

Buty są w całkiem dobrym stanie, noszone tylko przez mojego Kacpra.
Wyślę za koszty przesyłki (ok. 10 zł).
 
reklama
hej! ostatnio nie wyrabiam. dziewczyny mają ciężkei nocki a ja z nimi, a w dzień też dają popalić tym bardziej że milena rezygnuje z popołudniowej drzemki ale marud zmęczeniowy jest więc ciężko nam.
Mamaola ale fajny prezencik szykujesz mężowi:-) myślę ze ten sexi strój mu najbardziej przypadnie do gustu ;-)
zazdraszczam tego wyspania się jak ja bym chciała tak, ostatnio nie dość że nocki przerywane to pobudki o szóstej, a ja straszny śpioch jestem i ledwo na oczy wtedy widzę...

Dominika
to my rówieśniczki :tak: jeszcze 15 dni i zacznie się 30lat a to już ponoć "z górki" :-D
Magda też się zastanawiam nad podwójnymi i w ogóle mam nadzieję że pod koniec zimy to już obie laski na nich przewiozę

Mmaks_olo zazdroszczę przespanych nocek, kiedy ja się takich doczekam, ile Wam to zajeło?

Nickie widzę ze mamy bardzo podobne zdanie. też już wcześniej patrzyłam na tą akcję "Szlachetna paczka" i mam takie same odczucia. szkoda mi dzieciaczków, ale dorośli to już inna bajka. moim zdaniem żyjemy w takich czasach że trudniej jest zajść w ciążę niż wpaść i trzeba być po prostu głupim i bezdusznym żeby mieć kolejne dziecko któremu nie można zapewnić podstawowych rzeczy. nie będę się dalej rozwodzić nad tym bo jeszcze kogoś obrażę ;/ ja uczestniczę w tej akcji ale robię paczkę dla rodziny która uważam że została jakoś pokrzywdzona przez los a nie sama sobie ten los zrobiła.
 
Do góry