reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na co brakuje Ci czasu - najbardziej?

Zdecydowanie, na plotki z koleżankami! Często umawiam się na kawkę/herbatkę, a potem "coś mi wyskakuje". Najczęściej choroba moja, albo maleństwa. Staram się codziennie wieczorem przeczytać chociaż kilka stron książki (nawet jeśli jestem bardzo zmęczona). Brakuje mi także odrobiny czasu na "kobiecie" zakupy (do sklepu wchodzę z ułożoną listę, nie "przyglądam" się", jak kiedyś...).
 
reklama
Kurcze jakoś nauczyłam się tak organizować czas, że nie wiem na co byłaby mi dodatkowa godzina..może na medytację..taka godzina ciszy w środku dnia :)
A tak po za tym to bym chciała pójść wieczorem do kina..ostatni raz byłam rok temu..
 
reklama
Do góry