reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na sygnale !!! - WĄTEK BEZ KOMENTARZY

reklama
Witam, jestem tutaj pierwszy raz po kilkutygodniowej przerwie,wcześniej nie miałam odwagi.Tak bardzo się cieszę ,że z Waszymi maluchami wszystko dobrze.Niestety mi się nie udało,trzymam kciuki za Was i Wasze brzuszki.Zegnam się,miło było Was czytać .Pozdrawiam.Proszę o światełko dla mojego Synka.
 
Dotychczasowe wieści od PIETRUSZKI I STASIULKA

1. W nocy z 17 na 18 czerwca 2013 :

"Dziś w nocy urodziłam synka...w 23tyg ciąży..stan jest bardzo ciężki,ale Staś walczy..ważył podczas urodzenia 535g..."

2. 23.06.2013 :

"Hej..
Staś bez zmian, czyli bardzo nas to cieszy. Jest stan krytyczny, ale nasz Syn jest bardzo dzielny i daje radę. Najważniejsze, że nie jest gorzej. Jest śliczniutki i bardzo malutki. Podczas urodzenia miał 535g i 32 cm . W pierwszej dobie spadł do 470g, później zaczął nadrabiać i wczoraj wieczorem miał 550g:))
Co 2-3 h odciągam pokarm, żeby Staś miał co jeść, na razie je bardzo malutko - po 2ml co 2h. Więc pokarm od wczoraj już mrożę w specjalnej zamrażarce, bo jak zacznie nasz maluszek jeść więcej, trzeba mieć zapas;) Dzisiaj rano miałam rekord - odciągnęłam 70ml podczas jednej laktacji!

A ja - hmmm - daję radę, bo - jestem Mamą najdzielniejszego chłopczyka na świecie!!!
21.06 po raz pierwszy dotknęłam naszego Syna... coś cudownego...Nawet nie potrafię tego opisać... położyłam rękę na jego plecach...moja ręka.. dwa razy większa niż jego plecki...Mój maluszek:)
Dziękuję za wsparcie i modlitwę. Proszę nie przestawać, Staś potrzebuje dużo sił!"

3. wczoraj późnym wieczorem (23.06.13) DO NAS WSZYTKICH:

Dziękuję Wam bardzo,jesteście kochane!
właśnie skończyłam odciągać pokarm, powiedziałam dobranoc mojemu maluszkowi i pora spać, szybka regeneracja i jutro kolejny dzień naszej Walki.

PS Dziś widziałam jak Staś sika;))


PS. Jeśli będą kolejne wieści od Pietruskzi będę wklejać tutaj o co w imieniu DELI proszę tez resztę dziewczyn :) i oby były tylko radosne:)

 
od Agi -pietrucha_
Staś po długiej walce...odszedł wczoraj na moich rękach... Nasz dzielny synuś...
 
Od 04.07.2013 jestem w szpitalu.
Mam zaatakowane nerki przez bakterię Proteus m. oprócz tego mam rwę kulszową, miałam straszne napady bólu.
Z maluchem póki co dobrze.
 
ja wczoraj także wyladowalam w szpitalu z krwawieniem niewiadomego pochodzenia, z grochem wszystko dobrze krwawienie ustalo i nie ma po nim sladu, ja się czuje dobrze i to ze krwawie zobaczyłam przez przypadek w toalecie. prawdopodobnie krwawienie było wynikiem mechanicznego uszkodzenia wiazadel które się nacignely podczas wzrostu macicy lub jakiś stan nadzerkowy się pojawil i zaczal krwawic. dostałam tez zastrzyk na przeciwciała z uwagi na to ze moglo to mieć ziwazek z moja ujemna grupa krwi. jestem już w domu- mam lezec. czuje się dobrze groch fika koziołki- po krwi nie ma już sladu.
 
zostawiam wieści:

NATALIE - jest w szpitalu ze swoimi księżniczkami- szyjka się skraca i postępuje rozwarcie- natka przyjmuje sterydy na płocka - trzymamy kciuki żeby do poniedziałku dało się jeszcze utrzymać im w 3 paku- Marysia musi dobić do 2 kg bo troszeczkę jej brakuje żeby się zrównać z siostrzyczką

ŻABCIA- trafiła dziś do szpitala z krwawieniem- na razie niewiele wiem- prawdopodobnie krwawienie z łożyska- również podaja sterydy na rozwój płucek- trzymajcie kciuki!
 
wieści od ZABCI
Łożysko przodujące na samym ujściu szyjki macicy- grozi to przedwczesnym odklejenim się łożyska i porodem- z Kaceprkiem wszystko dobrze- Zabcia pod scisła obserwacją- jelsi coś wzbudzi wątpliwości od razu na sale i CC- lekarze dobrze rokują - Kacperek jest dobrze rozwinięty. trzymamy dalje kciuki aby łożysko się nie odklejało i nie spadałą jego wydolność.

jak będę cos jeszcze wiedzieć dam wam znac
 
reklama
wieści:

Natka dalej w 3 paku- jest dobrze!

Zabcia
przestala plamic- czeka na badanie usg- na te chwile się unormowalo :)


kciuki dalej zaciskamy!
 
Do góry