reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na sygnale!!! - wieści ze szpitala - bez komentarzy

sms od Justyny

hej jesteśmy w szpitalu pod KTG które jest ok. jeśli będzie miejsce na porodówce to przebiją mi pęcherz, czekają 2 godz na skurcze i jeśli się nie pojawią to tabletka na szyjkę i godzina leżenia i nadzieja że zadziała. pozdrowienia dla moich styczniówek :)
 
reklama
Wiadomość od Blanki!


Opiszę o co chodzi bo tych smsów kilka było...


Filipek po urodzeniu miał na nóżkach takie śmieszne krótkie paznokcie. Niby lekarze mówili ze urosną ale któregoś dnia zrobił się paluszek czerwony i 30 stycznia dostała skierowanie z małym do szpitala. Jutro chyba będą wzywać chirurga zeby to naciął i żeby ropa miała gdzie spływać. Na razie nie ma poprawy a do tego Nataniel ma zapalenie oskrzeli i ogólnie wesoło...


Trzymajmy kciuki za małego! Na razie nikt nic nie mówi o wypuszczeniu ich ze szpitala... wymęczyli małego... kilka razy zakładali welfron ale żyłki malutkiemu pękają i teraz na razie ma w główce i jest ok... taki maluszek a tyle się musi wycierpieć. Te dwa paluszki zainfekowane bardzo bolą..
 
Wiadomość od Blanki.


Dziś lub jutro przewiozą nas do innego szpitala na chirurgie dziecięcą. Mam wrażenie jakbyśmy te 2 tygodnie przeleżeli tu na darmo. I na darmo mi w dziecko antybiotyk pchają po którym już kilka dni mały robi kupkę za kupką :( jestem załamana! Boje się co chirurg będzie robił. Oby wszystko było dobrze... Prosze was o modlitwę za Filipka zeby wreszcie ktoś mu umił pomóc i żeby szybko wrócił ze mną do domu...
 
Do góry