reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najtańsze pampersy dla noworodka

Jaxtoxja

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
31 Styczeń 2022
Postów
106
Szukam najtańszych pampersów dla noworodka. Do porodu jeszcze 4 miesiące ale jak widzę rosnące z dnia na dzień ceny to stwierdzam że lepiej wcześniej kupić pampersy. Na allegro miałam znalezioną fajną ofertę pampersy Dada newborn extra care w cenie 69,99 zł za 184 sztuki. Niestety oferta została zakończona a sprzedający dodał tą samą ofertę w cenie 95 zł. Słyszałam od koleżanki że kupuje mega paki pampersów w internetowej aptece Gemini i też wychodzi dużo taniej niż w sklepie. Też chcę kupować większe paczki (najlepiej żeby starczyło na około miesiąc). Gdzie Wy kupujecie pampersy i jakie?
 
reklama
Ja te najmniejsze pampersy miałam tylko na szpital. Później dzieci już nosiły dwójki. Jedynki to wszystkie są w podobnych cenach.

Dla synka kupowałam te złote Dady z biedronki, jak były w promocji. Często są. Kiedyś były nawet za darmo 😳 Ale córka już się od nich odparza i musi mieć oryginalne pampersy. Może jakieś inne też by pasowały, ale wszystkie marketowe sprawdziliśmy i są odparzenia.
Lepiej nie kupować zapasów przed porodem. Możesz mieć dziecko, które toleruje wszystko. A możesz mieć takie, któremu będą pasowały tylko jedne, konkretne.

Zawsze możesz spróbować używać pieluch tetrowych i prać.
 
Ja poluję na biedronkowe promocje z dady, a potem zobaczę też czy na allegro właśnie nie napatoczy się jakaś fajna promocja.
Też raz miałam jedną na oku i stwierdziłam - e tam, mam czas- a potem sprzedaż się skończyła i też ceny już są wyższe. Także teraz już się nie zastanawiam.
 
Ja pampersy 1 mialam tylko jedna paczke, ktora gdzies gratis dostalam. Pozniej juz 2 zakladalam. Niestety, corke odparzaly lub uczulaly rozne pieluchy i zanim znalazlysmy odpowiednie dla jej skory to kilka opakowan roznych firm wyprobowalysmy. Dostalam od tesciowej 3 wielkie paki Pampers chyba 3 i wszystkie musialam oddac, bo nie dosc ze smierdzialy chemia to corka zaraz miala po nich wysypki.
 
Na początek Pampers NewBorn, paczka 42 szt wystarczyła spokojnie na szpital a potem przesiadka w rozm.2 Dada Extra Soft ( te zielone), nie uczulają żadnego z moich najmłodszych dzieci, ale ostatnio kiepsko z dostępnością, bo w kazdej Biedronce w pobliżu jeden rozmiar jest dostepny-oczywiście piszę tu o JumboBag bo to cenowo najlepiej wychodzi.
U nas sprawdziły się też pieluszki Lupilu z Lidla, cenowo korzystnie wychodzą.
Próbowałam Złote DadaExtraCare ale u nas zaraz dupcie czerwone odparzone, dodatkowo zauważyłam, że zapięcia w nich jak dla mnie są kiepskie, a i materiał mega sztywny.
Generalnie kupuje stacjonarnie w Biedronce i w Lidlu.
 
A jeszcze jeśli chodzi o markę Pampers, to jak wyżej strasznie smierdziały chemią, ale też rozmiarówka tych pieluszek jest chyba zaniżona..
 
Mi te Biedronkowe śmierdzą 🤦‍♀️ i mam wrażenie, że te niebieskie przeciekają. Jaj córka w mokrej pieluszce na brzuchu lżała , to body w miejscu pieluszki miała wilgotne.
a marka Pampers ma kilka linii produktowych i ja córce kupuję sleep and play. Cienkie są, a chłonne. Tylko my już rozmiar 4.
 
reklama
Na początku odradzałbym kupowanie wielkiego pudła pieluch jakiejkolwiek marki.
Bo co, jak się okaże, ze ta konkretna marka podraznia/odparza/przecieka? Zostaniesz z pudłem czegoś, czego nie będziesz używać.
Kup kilka mniejszych pudełek różnych firm i sprawdź, która ci najbardziej pasuje.
 
Do góry