reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najtańsze pampersy dla noworodka

Szukam najtańszych pampersów dla noworodka. Do porodu jeszcze 4 miesiące ale jak widzę rosnące z dnia na dzień ceny to stwierdzam że lepiej wcześniej kupić pampersy. Na allegro miałam znalezioną fajną ofertę pampersy Dada newborn extra care w cenie 69,99 zł za 184 sztuki. Niestety oferta została zakończona a sprzedający dodał tą samą ofertę w cenie 95 zł. Słyszałam od koleżanki że kupuje mega paki pampersów w internetowej aptece Gemini i też wychodzi dużo taniej niż w sklepie. Też chcę kupować większe paczki (najlepiej żeby starczyło na około miesiąc). Gdzie Wy kupujecie pampersy i jakie?
Mi do porodu zostały 3 miesiące. Kupiłam różne pieluszki na próbę. Zobaczę co będzie nam odpowiadać.
Kupiłam :
Pampersy
Lupilu
Dada
Huggies
 
reklama
Na początku odradzałbym kupowanie wielkiego pudła pieluch jakiejkolwiek marki.
Bo co, jak się okaże, ze ta konkretna marka podraznia/odparza/przecieka? Zostaniesz z pudłem czegoś, czego nie będziesz używać.
Kup kilka mniejszych pudełek różnych firm i sprawdź, która ci najbardziej pasuje.

Zgadzam się.
Moje dziecko tolerowało tylko 1 najdroższe w pieluchy :D
 
@Jaxtoxja 69,99 za 184 sztuki to 38 gr za 1 sztukę. Nie porównywałam z aktualną cena w sklepie, ale chyba nie jest wiele wyższa? W marcu była w Biedronce promocja 12 zł za 46 sztuk (26 gr za szt). Także radziłabym czekać na promocję. I przychylam się do opinii przedmówczyn, że zapas pieluch bez wypróbowania to nie jest bezpieczna inwestycja.
 
Najtaniej chyba wychodzą Dada.
U nas baby dream z Rossmanna okropnie przesiąkały, pampers był suchy a brzuszek lub plecki dziecka całe mokre.
Lupilu u nas najsłabiej trzymają, robią się na zewnątrz wilgotne, i zsuwają się z pupy.
Głównie kupujemy Dada, pampers na podróż bo moim zdaniem są najbardziej chłonne, ale i najcieńsze co jest jak najbardziej na plus, ale są najdroższe z pampersów które osobiście używałam . Pamiętaj, że każda firma ma też różne serie, które sporo się różnią.

A, i z doświadczenia - w moim zlobku najczęściej dzieci uczulały Dada, rodzice dzieci z uczuleniami w okolicach pieluszki polecali oryginalne pampers. Ale oczywiście to nie reguła.
 
U nas w zlobku dzieci noszą tylko dady.

Ja natomiast polecam jeszcze pampersy z netto, są chyba najtańsze i najzdrowsze, bez wybielaczy, perfumow itp.
*perfum
Akurat u mnie nie ma netto, więc nawet nie wiem o jakich mówisz, ale chętnie wypróbuję bo syn alergik.

Wiesz co, w naszym żłobku dzieci też przychodziły rano w Dada, ale ze żłobek zapewnia pampersy, i są to oryginalne pampers wiekszosc rodziców się na nie przestawiło. Moim zdaniem też jest różnica w jakości, chyba jeszcze mi się nie zdążyło żeby przeciekły. No ale dla mnie są dość drogie, i póki synowi odpowiadają Dada to przy nich zostaniemy. Jeszcze przy okazji wypróbuję polecone przez ciebie pieluchy z netto.
 
Jak juz wczesniej zostalo napisane, nie kupuj na zapas narazie, dopiero kiedy bedziesz oewna ze dane pieluszki nie uczulają pupci niemowlaka. Ja dla syna mialam pampersy te biale, kilka sztuk od bratowej z dady raz sprobowalam i pupcia czerwona, juz woecej nie kombinowalam i zostalam przy pampersach. Corka natomiast tolerowala kazde, mimo ze przez pierwsze miesiace tez glownie pampersy, za to od husteczek z lidla po jednym uzyciu juz byla dupcia odparzona. Takie rzeczy trzeba poprostu probowac i obserwowac bo nigdy nie wiadomo jak bedzie.
 
@Jaxtoxja Specjalnie dzisiaj popatrzyłam na półkę z pieluchami w Biedronce. Do 11 czerwca jest promocja. Zrobiłam zdjęcie cenowek rozmiaru 1
 

Załączniki

  • 722106be-140a-4a91-8582-ba769423884e.jpg
    722106be-140a-4a91-8582-ba769423884e.jpg
    64,1 KB · Wyświetleń: 50
  • 83e75616-37b7-4820-a235-523858436bfd.jpg
    83e75616-37b7-4820-a235-523858436bfd.jpg
    47,2 KB · Wyświetleń: 48
Szukam najtańszych pampersów dla noworodka. Do porodu jeszcze 4 miesiące ale jak widzę rosnące z dnia na dzień ceny to stwierdzam że lepiej wcześniej kupić pampersy. Na allegro miałam znalezioną fajną ofertę pampersy Dada newborn extra care w cenie 69,99 zł za 184 sztuki. Niestety oferta została zakończona a sprzedający dodał tą samą ofertę w cenie 95 zł. Słyszałam od koleżanki że kupuje mega paki pampersów w internetowej aptece Gemini i też wychodzi dużo taniej niż w sklepie. Też chcę kupować większe paczki (najlepiej żeby starczyło na około miesiąc). Gdzie Wy kupujecie pampersy i jakie?
Za rejestrację w programie Rossnę w Rosmanie można dostać paczkę pieluch Pampers Premium Care za 1 grosz. Jedynki. Promocja tylko w czerwcu, więc trzeba się pospieszyć, żeby spróbować.

Za rejestrację w Dada Club też można dostać paczkę powitalną. Ale ona przychodzi z dwójkami i już po porodzie, bo tam coś z aktu urodzenia trzeba było podać.
 
reklama
Za rejestrację w programie Rossnę w Rosmanie można dostać paczkę pieluch Pampers Premium Care za 1 grosz. Jedynki. Promocja tylko w czerwcu, więc trzeba się pospieszyć, żeby spróbować.

Za rejestrację w Dada Club też można dostać paczkę powitalną. Ale ona przychodzi z dwójkami i już po porodzie, bo tam coś z aktu urodzenia trzeba było podać.
To była strasznie słaba akcja, z podaniem aktu urodzenia.
 
Do góry