reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najtańsze pampersy dla noworodka

Ale ktoś Ci każe ?
ale po co wymyślili z tym nr. aktu urodzenia i to pełnym - może wystarczyłyby jakieś ostatnie cyfry do weryfikacji. Poza tym mnie osobiście razi, że nie ma informacji o formie przechowywania tego numeru - jakby napisali, że one są haszowane, to byłoby mi jakoś lżej na sercu. Rossmann jakoś żyje z tymi seryjnymi wyludzaczkami ;)

Ja już nawet pudełek w szpitalu nie bralam, bo potem do mnie wydzwaniali telemarketerzy i nie było to dla mnie warte tych gadżetów, mimo że potem odwolywalam zgodę na kontakt marketingowy.
 
reklama
Ale ktoś Ci każe ?
A co w tym słabego. ? Kobiety masowo na jedno dziecko składały wnioski o te paczki, wprowadzili je, bo ludzie wyłudzali
Przeraża mnie ta nieświadomość 😳
ale po co wymyślili z tym nr. aktu urodzenia i to pełnym - może wystarczyłyby jakieś ostatnie cyfry do weryfikacji. Poza tym mnie osobiście razi, że nie ma informacji o formie przechowywania tego numeru - jakby napisali, że one są haszowane, to byłoby mi jakoś lżej na sercu. Rossmann jakoś żyje z tymi seryjnymi wyludzaczkami ;)

Ja już nawet pudełek w szpitalu nie bralam, bo potem do mnie wydzwaniali telemarketerzy i nie było to dla mnie warte tych gadżetów, mimo że potem odwolywalam zgodę na kontakt marketingowy.
Bardzo mądre podejście. Nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę.
 
Komleptnie nie wiem,skąd ta dyskusja.. Ja papiery zostałam w lutym, niczego nie musiałam podawać...
W 2020 i 2021 trzeba było podać akt, weszłam na stronę żeby się upewnić czy w tym w tym roku też to obowiązuje i proszę :
 

Załączniki

  • Screenshot_20220610_120822_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20220610_120822_com.android.chrome.jpg
    212,5 KB · Wyświetleń: 52
reklama
Przede mną jeszcze daleka droga i na razie nie kompletuje pampersow 😉
Ale wydaje mi się że nie ma co patrzeć kategoria najtańsze.
Wiadomo że to co najtańsze nie oznacza że będzie gorsze od droższego i na odwrót bo z tym bywa różnie.

Myślę że warto zaopatrzec się np w trzy różne firmy i tedy można spokojnie wybrać pampersy które pasują dzieciakowi.
 
Do góry