reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

reklama
Hip Hip Huraaa Mam Moją Przedciążową Wagę 57,5 lg :-):-):-) Tylko skoro waga już jest ok, to co robi nad skórno brzuszny fałd i czemu jest taki wielki skoro nic nie waży?? :-p
 
Madzia - Gratulacje. Widać może nie z brzuszka, a skąd indziej Ci zeszło. Ja już bym zniosła fałdek brzuszny, gdyby mi tak zeszło z udek i zadka. Póki co z wielkimi oporami schodzi dalej. Jeszcze 7 kg do wagi wyjściowej. Do wymarzonej mówić lepiej nie będę...:no:
 
Dziewczyny - u mnie 'tylko' 5kg na plusie sprzed ciąży - czyli spadło mi już 21kg!!!Szybciej spada niż z Natką, a tutaj dopiero po 2 tygodniach po porodzie zaczęła się tendencja spadkowa.Może do urlopu za 3 tygodnie zmieszczę się w coś sprzed ciąży :-)
 
u mnie cholerna waga zatrzymała się na 69 i stoi już kilka dni:/ wiem, że jakbym nie karmiła to dałabym radę szybko to zrzucić, bo w ogóle nie jest głodna ostatnio, ale staram się coś jeść żeby mleczko produkować:/
 
reklama
Jutro będzie 8 tygodni od CC... i w końcu dzisiaj na wadze mam 67 czyli waga sprzed ciąży!!!! :)))

Teraz MUSZĘ dojść do 60, żeby jakoś normalnie wyglądać... :)))
 
Do góry