reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

No wlasnie, macie jak pomierzyc swoje rezultaty ,a mi waga jak na zlosc kilka dni przed porodem sie popsula. Tzn chyba bateryjke musze wymienic. Jutro moze gdzies Mezula wysle,bo az sama jestem ciekawa:-p
A tak wogole to najwazniejsze, ze kazdej ubywa !:happy2:
 
reklama
a ja jestem 8 kg na plusie
myslicie, ze 4 tyg po cc mozna pojsc na basen, czy jeszcze nie? najbardziej bym chciala na aqua aerobik, powinnam jeszcze poczekac prawda?
 
Waga z dzisiaj 70kg, czyli minus 16 kg. Do zrzucenia jeszcze 10 kg.

W sumie wynik niezly, bo po porodzie nabrałam dużo wody i teoretycznie przytyłam. Idąc na porodowkę ważyłam 86kg, a 2 dni później 82. Lena ważyła 3110g + łożysko + wody itd... Trochę mało mi ubyło. Woda zaczęła schodzić dopiero po 10 dniach, więc chyba w sumie niezły wynik po miesiącu :p

z waga po porodzie miałam podobnie. Spadło tylko 5 kg a sama maja 3720... Tobie ładnie waga spada. Mi zostało niecałe 2 kg do wagi sprzed a do wymarzonej z 6-7 i też nie wiem ile po cc można coś zacząć robi
 
Palin u mnie podobnie...

Przed ciążą 67 kg, w dniu porodu 83kg (+16kg). Dzisiaj czyli po 6 dniach mam 76 kg, zostało mi jeszcze 9 kg, a do wymarzonej wagi 20 kg :p zobaczymy jak pójdzie...

MamaKubulki mnie się wydaje, że ze 2 tyg powinnaś się jeszcze wstrzymać... lepiej nie ryzykować jakiegoś zakażenia czy coś....
 
to ja się pochwalę moją wagą ;-)

przed ciążą 71kg, później w ciąży schudłam do 68kg, do porodu miałam 77,7 (liczę jako 78kg) więc 10 na +
obecnie ważę 69 kg :-p, chciałabym zjechać dzięki karmieniu do tych 60kg co najmniej :laugh2: zobaczymy czy się uda
 
Widze ze wiekszosc z nas po porodzie ma 10kg na plusie to mi troche ulzylo. Ja tak jak natis teraz -16kg i do wagi wyjsciowej zostalo jeszcze 10kg
 
Nie wiem czy się da... ale powinnyśmy zmienić nazwę wątku :))))

Nasze wahania wagowe - w ciąży i po :)))))))

U mnie codziennie jest na wadze mniej... Franek ma 8 dni a mnie waga pokazała dzisiaj 72kg czyli 11kg mniej od dnia porodu. Do wagi wyjściowej zostało jeszcze 5 kg, a do wagi wymarzonej... cóż... więcej:p:p:p
 
hey dziewczyny tydzien od cc a ja spadłam z wagi tylko 5 kg ... nie wiem czemu patrzac po waszych postach waga w dniu porodu 71 kg , trzeba sie zmotywowac do dalszej walki o powrot do figury zostało mi jeszcze 10 kg
 
reklama
Do góry