reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

reklama
Agamir, Andzia... ja też z Warszawy. Będę rodzić w praskim, bo prowadzą mi ciążę w przyszpitalnej przychodni w ramach programu "Zdrowie, mama i ja" :-)

Karowa podobno super, ale dla pacjentek które maja tam swoich lekarzy...poczytajcie sobie na różnych forach, tylko uwaga na daty! Czasu sporo, ale to wazna sprawa i warto się zdecydowac wczesniej :-)
 
No to nastał 16 tydzień. A oto mój brzusio:)
16tydzzc0.png
 
KAKA przesliczny domeczek :) ja juz sie nie moge doczekac kraglosci bo tu niby w ciazy jestem ale jakos nie bardzo to widze a poczuje tez pewnie nie predko :((


Czekamy na reszte brzuszeczkow... dalej dziewczyny, aparat do reki i wklejamy!!!!!

Pozdrawiam serdecznie
A.
:-)
 
Czarna, Twój brzusio się ciutkę zaokrąglił ale w bluzce pewnie i tak nic nie widać hehee...szczesciara i tyle:)
 
reklama
Do góry