reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

U mnie też piersi rosną w zaskakującym tempie.
Na szczęście rozstępów nie ma ... przynajmniej na razie i oby ich nie było.

Czarna tekst pierwsza klasa - uśmiałam się z tego tatoo z delfinem na falach :-D, ale Ty zgrabniutka jesteś i o jakich falach mówimy.

Ja to mam uchwyty miłości ;-):-D:-D:-D
heheeh moze i szczupła ale skóre mam mało rozsciagliwą:baffled:
Andzia bardzo zgrabna mamusia z Ciebie :tak:
A mój biuścik B zamienił się na C i cieszę się głównie dlatego że mogę wreszcie założyć śliczny seksowny stanik który dostałam od przyjaciółki w ubiegłym roku :-) (trochę przesadziła z rozmiarem) no ale przy okazji też trzeba się było zaopatrzyć w nowe.
Po pierwszej ciąży nie miałam rozstępów może teraz też się uda
Kurcze chciałam wkleić mój brzusio ale syn wrócił z wycieczki z uszkodzonym aparatem (piach z plaży mu się do środka dostał :crazy:
może sie uda coś zrobic z tym aparatem;-)
 
reklama
Dzięki dziewczyny :-) Mi piersi urosły z rozmairu C do D ale rozstepy mi sie na nich zrobiły tez pomimo samrowania... Już niewiem nawet czy jakis krem na rozstępy(sa jeszcze rózowe) na to da rade jak myslicie ???
A na mój brzuszek ludzie sie dziwnie patrzą az wczoraj jak byłysmy z siostra w tesco na zakupach to jej sępytałam czy ja wygladam na 15 kat czy co :szok::szok: Dzisiaj na usg u lekarza tez sie mnie jedna babka pytała czy ja na USG ginekologiczne :-(
 
Czarna - fajny tekst :-) ja też pewnie bedę cała w fioletowych falach, gdyż mam fatalną skórę... smaruję się, ale nie wiem na ile to pomoże ...
Dzisiaj postaram się zrobić zdjęcie i wrzucę na stronkę brzuszek. Mieszka u nas przez parę dni siostra M, a ponieważ mamy 1 pokój to czekam aż będziemy z M sami to zrobimy foty.
 
A piersi to wcale jakos specjalnie mi nie rosną, jak wcześniej mieściłam się w B, tak dalej się mieszczę... :-( choć jak kupowałam biustonosz ciążowy to C był lepszy od B... :-)
 
czarna niestety aparat całkiem kaput, ale spróbuję telefonem, jeśli będzie wyraźne to ok
Andzia jeśli wyglądasz tak młodziutko to tylko się cieszyć :tak: ja też mam wrażenie że niektórzy się gapią jakby kobieta w ciąży była jakimś niesamowitym obiektem, ale kurcze na 15 lat niestety nie wyglądam :-)
 
Ojjjj jak przykro z powodu aparatu:-(

U mnie tylko Panie w sklepie sie przyglądają ze ledwo co urodziłam (tak twierdza bo zawsze jak ide to mówia dopiero co pani z brzusiem chodziła a córa juz taka duża) a tu znów widac brzuch. I tylko kątem oka mierzą:laugh2:

Motylku ja tez chodze bez obraczki wiec spoko;-) (bo mi spada:baffled:)

Aniaaa to czekam na foty z sesji

A gdzie reszta brzusiów????????????
Kaka jeszcze kabla nie mozesz znaleść. To wpadnij ja ci pstrykne fote:-p:laugh2:
 
U mnie piersi powiekszyly sie z C do D. Brzusio rosnie, kopniaczki wyczuwalne juz przez reszte rodzinki :) Zaczelam nosic spodnie ciazowe, bo takie zwykle, ktore nosilam wczesniej (pod brzuszkiem) zostaly mi dwie pary i to takie "na styk". Jak narazie nie zauwazylam rozstepow na brzuchu, a na biodrach to jeszcze z okresu dojrzewania i z poprzedniej ciazy. Mam na plusie jakies 8-9kg. Z Julcia przyszlo mi sie rodzic 23kg do przodu, ale teraz mialam 4kg wiecej, niz jak zaszlam z J. w ciaze. Moze sie uda nie osiagnac setki :) Moja mama ze starsza siostra przytyla 12kg, a ze mna 30kg :))))) Tato opowiadal, ze nie mogli sie w kuchni minac :))))
Buziaki, trzymajcie sie cieplo i dbajcie o siebie ;) Pdr.
 
gosiakuprewicz mi przybyło jakieś 6 kg a moja mama przy każdym z trojga dzieci przytyła prawie po 30 kg:szok:
Zobaczymy ile mi przybędzie:-)
 
reklama
arbuzik to w moim przypadku chyba już za mało powiedziane :-D, ale najdziwniejsze jest to że pomimo sporego brzusia i okolic, do mojej wagi sprzed ciąży doszły tylko 3 kilogramy :szok: :-)

dscn6212lm9.jpg
dscn6223qb6.jpg
 
Do góry