reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

reklama
hehe ja tez głaskam mojego dzidziusia.... A to mnie zadziwiłyście tym wyglądem brzucha bo ja mam taki bardziej "piłkowaty" i z wystajacym pepkiem a lekarka mi powiedziała ,że dziewczyna bedzie :confused::confused::confused:
a zresztą same zobaczcie...
zdjcie013zn9.jpg


zdjcie015xe8.jpg

zdjcie014bm7.jpg
'
 
Andzia brzusio śliczny i faktycznie z wystającym pępkiem. :-)

Kształt i wielkość brzucha zależą nie tylko od zaawansowania ciąży, ale także od indywidualnych cech budowy fizycznej kobiety, zwłaszcza od formy jej miednicy kostnej. Przy wąskiej lub spłaszczonej miednicy powiększająca się w czasie ciąży macica znajduje się wysoko w jamie brzusznej i brzuch szybko staje się widoczny. Natomiast szeroka miednica ukrywa rzeczywistą wielkość macicy i brzuch wtedy mniej wystaje. Duże znaczenie mają też powłoki brzuszne. Te jędrne spłaszczają brzuch, rozciągnięte powodują, że wydaje się jeszcze większy. Przed porodem brzuch zwykle nieco obniża się. Jego kształt zmienia pozycja, jaką dziecko przyjmuje wewnątrz macicy. Od ósmego miesiąca ciąży większość dzieci leży już główką do dołu. Gdy maluch pozostaje wciąż w pozycji poprzecznej, brzuch jest duży, szeroki. Dysproporcja między wielkością główki dziecka a wchodem miednicy objawia się przed porodem brzuchem wiszącym.
 
Andzia to jest indywidualna sprawa z tymi brzuszkami.Magdziunia ładnie ci to wytłumaczyła. A twój jest śliczniutki

Dorotka no no to mnie zaskoczyłaś. Bardzo ładny i bardzo widoczny brzusio:tak: i fajnie móc wkońcu go zobaczyć.
 
reklama
CZARNA ty to mnie zawsze rozsmieszasz :-) zaskoczylam cie moim brzuszkim ?
Nio juz dosc spory ten domek OLIWI :-)
Ja jestem szczupla rece jak patyki i nogi troche grubsze od rak hehehehe i tylko idzie mi w brzusio o troche w tylek :-)
 
Do góry